Budujemy Dom

Firma FAKRO 27. raz zaprezentowała swoje produkty podczas BUDMY 2018

Artykuł na: 2-3 minuty

Firma FAKRO - producent okien dachowych i schodów strychowych od początku swojej działalności związana jest z poznańskimi targami. Już po raz 27 zaprezentowała swoje produkty podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które miały miejsce w dniach 30.01 - 2.02.2018 w stolicy Wielkopolski.

Firma FAKRO 27. raz zaprezentowała swoje produkty podczas BUDMY 2018

BUDMA to najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w Polsce i  Europie Środkowo -  Wschodniej, dające możliwość zaprezentowania nie tylko swojej oferty i najnowszych rozwiązań technologicznych, ale będące również źródłem inspiracji, wiedzy i biznesu. BUDMA 2018 to prawie 1000 wystawców, 46 tysięcy odwiedzających z całego świata, a także konkursy, mistrzostwa, pokazy.

Podczas targów, firma FAKRO prezentowała produkty na dwóch stoiskach: głównym i sportowym dla dekarzy, o łącznej powierzchni wystawienniczej ponad 300 m². Największą uwagę odwiedzających stoisko główne przyciągały nowości w ofercie FAKRO, które zostały nagrodzone Złotym Medalem MTP: markiza VMZ cleanAir oraz system inteligentnego domu FAKRO smartHome.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także pozostałe produkty: okna dachowe, okna do dachów płaskich czy schody strychowe, a także produkty z oferty stolarki pionowej INNOVIEW  - okna fasadowe, bramy garażowe i drzwi wejściowe.

Pełna fotorelacja podsumowująca udział FAKRO w Targach BUDMA znajduje się na stronie www.fakro.pl

Do zobaczenia za rok!

Firma powiązana: Fakro
aktualizacja: 2018-02-14

Dodaj komentarz

Inteligentne rozwiązanie VELUX ACTIVE with NETATMO
Inteligentne rozwiązanie VELUX ACTIVE with NETATMO VELUX ACTIVE with NETATMO to innowacyjne rozwiązanie, które automatycznie zapewni zdrowszy klimat w domu. Bazuje na danych z czujników jakości ...
Łazienka pod gwiazdami z Fakro
Łazienka pod gwiazdami z Fakro Łazienka na poddaszu to rozwiązanie, które pozwala w pełni zrelaksować się podczas zażywania kąpieli pod gwieździstym niebem. Jakie ...
Okna w systemie Passiv-Line Plus firmy AdamS
Okna w systemie Passiv-Line Plus firmy AdamS Innowacyjna autorska linia energooszczędnych okien o potwierdzonych parametrach termoizolacyjnych. System Passiv-Line Plus jest połączeniem ...

Czy okna z PCW mogą być szkodliwe dla człowieka i środowiska?

Polichlorek winylu (skrót PVC lub PCW) to nie jest materiał nowy i słabo przebadany. PCW to jeden z najstarszych i najbardziej poznanych i zbadanych tworzyw sztucznych Profile okienne m.in. VEKA są wykonane z utwardzonego polichlorku winylu i dodatków, takich jak dwutlenek tytanu, kreda, czyli węglan wapnia oraz stabilizatory zapobiegające przebarwieniom tj. uszkodzeniom termicznym białych profili PCW.

polecane produkty i technologie

Rolety zewnętrzne Anwis - nowoczesny design i bezpieczeństwo

Zaufaj ekspertowi. Spraw, aby twój dom był energooszczędny i komfortowy. Wybierz rolety zewnętrzne Anwis - nowoczesne i gwarantujace bezpieczeństwo.
Najbardziej znane marki
Profile okienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 7-8/2018

W tym wydaniu opisujemy zagadnienia związane z budową oszczędnego domu. Są to: przegrody zewnętrzne, wentylacja, ogrzewanie, kolektory słoneczne...

Tylko 9,95 zł

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze