Budujemy Dom

Firma FAKRO 27. raz zaprezentowała swoje produkty podczas BUDMY 2018

Artykuł na: 2-3 minuty

Firma FAKRO - producent okien dachowych i schodów strychowych od początku swojej działalności związana jest z poznańskimi targami. Już po raz 27 zaprezentowała swoje produkty podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które miały miejsce w dniach 30.01 - 2.02.2018 w stolicy Wielkopolski.

Firma FAKRO 27. raz zaprezentowała swoje produkty podczas BUDMY 2018

BUDMA to najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w Polsce i  Europie Środkowo -  Wschodniej, dające możliwość zaprezentowania nie tylko swojej oferty i najnowszych rozwiązań technologicznych, ale będące również źródłem inspiracji, wiedzy i biznesu. BUDMA 2018 to prawie 1000 wystawców, 46 tysięcy odwiedzających z całego świata, a także konkursy, mistrzostwa, pokazy.

Podczas targów, firma FAKRO prezentowała produkty na dwóch stoiskach: głównym i sportowym dla dekarzy, o łącznej powierzchni wystawienniczej ponad 300 m². Największą uwagę odwiedzających stoisko główne przyciągały nowości w ofercie FAKRO, które zostały nagrodzone Złotym Medalem MTP: markiza VMZ cleanAir oraz system inteligentnego domu FAKRO smartHome.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także pozostałe produkty: okna dachowe, okna do dachów płaskich czy schody strychowe, a także produkty z oferty stolarki pionowej INNOVIEW  - okna fasadowe, bramy garażowe i drzwi wejściowe.

Pełna fotorelacja podsumowująca udział FAKRO w Targach BUDMA znajduje się na stronie www.fakro.pl

Do zobaczenia za rok!

Firma powiązana: Fakro
aktualizacja: 2018-02-14

Dodaj komentarz

Nowa nazwa, nowa siedziba - MS się zmienia
Nowa nazwa, nowa siedziba - MS się zmienia Ostatnie miesiące w firmie MS więcej niż OKNA upłynęły pod znakiem metamorfoz. Firma wprowadziła kolejne innowacyjne produkty i rozwiązania, ...
Narożne przeszklenie stałe Glass Corner od Vetrex
Narożne przeszklenie stałe Glass Corner od Vetrex Współczesna architektura wciąż bardzo chętnie czerpie inspiracje z popularnego nurtu minimalizmu. Narożne przeszklenie stałe tzw. Glass ...
Skrzydła Loft XO, czyli drzwi w stylu loft
Skrzydła Loft XO, czyli drzwi w stylu loft Oryginalne drzwi z litego i klejonego drewna sosnowego, z charakterystycznym okrągłym przeszkleniem ze szkła mlecznego o grubości 4 mm, stają ...

Czy okna z PCW mogą być szkodliwe dla człowieka i środowiska?

Polichlorek winylu (skrót PVC lub PCW) to nie jest materiał nowy i słabo przebadany. PCW to jeden z najstarszych i najbardziej poznanych i zbadanych tworzyw sztucznych Profile okienne m.in. VEKA są wykonane z utwardzonego polichlorku winylu i dodatków, takich jak dwutlenek tytanu, kreda, czyli węglan wapnia oraz stabilizatory zapobiegające przebarwieniom tj. uszkodzeniom termicznym białych profili PCW.

polecane produkty i technologie

Budujesz Dom - pomyśl o roletach Aluprof

Firma Aluprof, producent profili aluminiowych, dzięki swoim produktom pozwala stworzyć dom, w którym będziemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wrócimy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię.
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi antywłamaniowe i wzmocnione - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".