Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Wielkogabarytowa żaluzja plisowana VX od firmy Anwis

Artykuł na: minutę

Żaluzja plisowana VX umożliwia przesłonięcie okien o dużych powierzchniach. Jej maksymalne wymiary to 3000 mm szerokości oraz 2600 mm wysokości.

Wielkogabarytowa żaluzja plisowana VX od firmy Anwis

Żaluzja plisowana VX może mieć różne opcje sterowania: łańcuszkowe, sprężynowe lub elektryczne. Sterowanie łańcuszkowe dostępne jest w dwóch wersjach: MONO - szyna górna stała, rynna dolna ruchoma i DUO - szyna górna stała i dwie rynny ruchome. Żaluzja z mechanizmem sprężynowym pozwala podnosić, opuszczać i zatrzymywać żaluzję w dowolnym położeniu bez użycia łańcuszka. W tym systemie otrzymujemy możliwość sterowania rynną dolną.

Wersja elektryczna to podobne rozwiązanie, jednak żaluzja wyposażona jest w napęd elektryczny montowany wewnątrz szyny górnej. Napęd może być zasilany napięciem stałym 24 V lub zasilaniem bateryjnym 12 V. Gwarantuje cichą i płynną obsługę przy użyciu przełącznika naściennego lub drogą radiową - za pomocą pilota.

Firma powiązana: ANWIS Sp. z o.o.
aktualizacja: 2018-03-28

Dodaj komentarz

Drzwi antywłamaniowe DAKO z certyfikatem Laboratorium Techniki Budowlanej
Drzwi antywłamaniowe DAKO z certyfikatem Laboratorium Techniki Budowlanej Bezpieczeństwo antywłamaniowe drzwi DAKO zostało potwierdzone oficjalnym certyfikatem. Drzwi nakładkowe serii DA-90N i drzwi profilowane ...
Jakie udogodnienia oferują nowoczesne systemy drzwi przesuwnych?
Jakie udogodnienia oferują nowoczesne systemy drzwi przesuwnych? Salon przedłużony na ogrodowy taras to sprawdzone rozwiązanie aranżacyjne, które wymaga zastosowania odpowiedniego rodzaju drzwi przesuwnych. ...
Nowość od VEKA: Profile Sofline 82 z szarym nośnikiem obustronnie foliowanym
Nowość od VEKA: Profile Sofline 82 z szarym nośnikiem obustronnie foliowanym Szare okna coraz częściej stosuje się w architekturze. Lubiane za klasę, elegancję, neutralność zdobywają coraz więcej zwolenników. ...

Czy okna z PCW mogą być szkodliwe dla człowieka i środowiska?

Polichlorek winylu (skrót PVC lub PCW) to nie jest materiał nowy i słabo przebadany. PCW to jeden z najstarszych i najbardziej poznanych i zbadanych tworzyw sztucznych Profile okienne m.in. VEKA są wykonane z utwardzonego polichlorku winylu i dodatków, takich jak dwutlenek tytanu, kreda, czyli węglan wapnia oraz stabilizatory zapobiegające przebarwieniom tj. uszkodzeniom termicznym białych profili PCW.

topowe produkty

GERDA - bezpieczeństwo Twojego domu

Drzwi zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów domu i mieszkania. Do wyboru odpowiedniego produktu należy podejść ostrożnie, ponieważ inwestycja w drzwi to jednorazowy wydatek na wiele lat. Trzeba również pamiętać, że drzwi to nie tylko odpowiednie skrzydło, ale również ościeżnica i zamki.
Najbardziej znane marki
Profile okienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze