Budujemy Dom

Wielkogabarytowa żaluzja plisowana VX od firmy Anwis

Artykuł na: minutę

Żaluzja plisowana VX umożliwia przesłonięcie okien o dużych powierzchniach. Jej maksymalne wymiary to 3000 mm szerokości oraz 2600 mm wysokości.

Wielkogabarytowa żaluzja plisowana VX od firmy Anwis

Żaluzja plisowana VX może mieć różne opcje sterowania: łańcuszkowe, sprężynowe lub elektryczne. Sterowanie łańcuszkowe dostępne jest w dwóch wersjach: MONO - szyna górna stała, rynna dolna ruchoma i DUO - szyna górna stała i dwie rynny ruchome. Żaluzja z mechanizmem sprężynowym pozwala podnosić, opuszczać i zatrzymywać żaluzję w dowolnym położeniu bez użycia łańcuszka. W tym systemie otrzymujemy możliwość sterowania rynną dolną.

Wersja elektryczna to podobne rozwiązanie, jednak żaluzja wyposażona jest w napęd elektryczny montowany wewnątrz szyny górnej. Napęd może być zasilany napięciem stałym 24 V lub zasilaniem bateryjnym 12 V. Gwarantuje cichą i płynną obsługę przy użyciu przełącznika naściennego lub drogą radiową - za pomocą pilota.

Firma powiązana: ANWIS Sp. z o.o.
aktualizacja: 2018-03-28

Dodaj komentarz

Nowa odsłona drzwi CAMBIO BLACK z oferty Pol-Skone
Nowa odsłona drzwi CAMBIO BLACK z oferty Pol-Skone CAMBIO BLACK to dobrze już znane skrzydło w niespotykanej dotąd formie. Powierzchnia została pokryta ekologiczną farbą akrylową w odcieniu ...
Drzwi Premium Vetrex - inspirowane Paryżem
Drzwi Premium Vetrex - inspirowane Paryżem Czy w jednym produkcie można połączyć korzystne parametry techniczne i oryginalne wzornictwo, zachowując przy tym konkurencyjną cenę? ...
Wybór okien do domu jednorodzinnego a walka ze smogiem
Wybór okien do domu jednorodzinnego a walka ze smogiem Już można składać wnioski o dofinansowanie termomodernizacji, a także wymiany okien i drzwi w domach jednorodzinnych, w ramach nowego programu ...

Czy okna z PCW mogą być szkodliwe dla człowieka i środowiska?

Polichlorek winylu (skrót PVC lub PCW) to nie jest materiał nowy i słabo przebadany. PCW to jeden z najstarszych i najbardziej poznanych i zbadanych tworzyw sztucznych Profile okienne m.in. VEKA są wykonane z utwardzonego polichlorku winylu i dodatków, takich jak dwutlenek tytanu, kreda, czyli węglan wapnia oraz stabilizatory zapobiegające przebarwieniom tj. uszkodzeniom termicznym białych profili PCW.

polecane produkty i technologie

EVIE - plisowana żaluzja od firmy ANWIS

Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, osłony wewnętrzne ANWIS oferują coraz większą funkcjonalność i wygodę w sterowaniu. Z myślą o klientach, którzy poszukują praktycznych rozwiązań, podyktowanych najnowszymi trendami, firma ANWIS wprowadziła do swojej oferty nowy system żaluzji dekoracyjnej – plisę Evie.
Najbardziej znane marki
Profile okienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 10/2018

Tematem tego numeru jest budowa domu dla alergika. Spełniając kilka warunków można znacznie ulżyć tym mieszkańcom nowego domu, którzy borykają...

Tylko 9,95 zł

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".