Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

L'Esprit Decoration i L'Esprit Photo w Platinium

Klub Platinium w Warszawie już dawno nie widział takich tłumów jak 15 września 2009 roku, kiedy to Firma Barlinek jednocześnie fetowała dwa wydarzenia: narodziny nowej, luksusowej marki  – L’Esprit Decoration, oraz inaugurację międzynarodowego konkursu fotografii L’Esprit Photo 2009, którego Barlinek S.A. jest pomysłodawcą.

L’Esprit Decoration i L’Esprit Photo w PlatiniumSale modnego, warszawskiego klubu pękały w szwach – zaproszeni goście dopisali, by świętować
z Barlinek S.A. W ten wrześniowy wieczór wraz z twórcami marki i konkursu bawiły się gwiazdy: Mariusz Czerkawski, Stan Borys, Andrzej Chyra, Janusz Fogler, Jerzy Gruza, Paprocki i Brzozowski, Robert Kupisz, Dawid Wolański, Michał Piróg, Robert Serek, Ola Kwaśniewska i Grzegorz Jarzyna. Na imprezie świetnie czuli się członkowie jury konkursu L’esprit Photo 2009 Monika Brodka czy Gosia Baczyńska. Nad samopoczuciem gości czuwał również niezastąpiony Wojtek Fibak, ambasador marki L’Esprit Decoration, wielki entuzjasta i promotor konkursu L’Esprit Photo.

Oficjalnie do gości przemówił Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu Marek Janke z Barlinka, potem uczestników imprezy przywitał Wojtek Fibak ze specjalnym gościem Ryszardem Horowitzem, prezentując również niespodziewanego gościa tego niezwykłego wieczoru: - swojego przyjaciela Stana Borysa.  

Dopisał sponsor imprezy -  Polandia Sp. z o.o. - importer ekskluzywnych wyrobów alkoholowych, pochodzących z Gruzji i Rosji. O dobre samopoczucie gości dbali też  Mariusz Smolarek z Antyradia (tym razem w roli konferansjera)  oraz żywiołowy DJ OZI (Marcin Cichoń). Rozbawieni goście z entuzjazmem zareagowali na specjalne atrakcje wieczoru: rozgrzewający pokaz samy brazylijskiej czy podkręcający atmosferę pokaz barmański Jacka Pełki.  Niezwykłe powodzenie miał tez przygotowany specjalnie dla gości konkurs: rozlosowano dziesięć czarno - czerwonych rakiet tenisowych z logiem L’Esprit Decoration i podpisem samego Wojtka Fibaka.

Goście Barlinek S.A. z entuzjazmem zareagowali na pomysł połączenia sztuki i wnętrz absolutnych, gdzie wszystko zaczyna się od podłogi. Zarówno na luksusowy design, którego reprezentacyjne elementy można było obejrzeć na imprezie, jak i na nietypowy pomysł na promocję piękna – konkurs L’Esprit Photo.

 

Firma powiązana: Barlinek - deska barlinecka
aktualizacja: 2009-09-28

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe listwy w ofercie marki Effector
Nowe listwy w ofercie marki Effector Kolekcja Standard firmy Effector ma nowe listwy i profile: kątownik schodowy z aluminium, wyposażony we wkładkę antypoślizgową oraz listwy ...
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend!
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend! Jednym z najważniejszych trendów przewidzianych zarówno na obecny sezon, jak i przyszłe lata, jest wykańczanie podłóg deskami w niewielkim ...
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze