Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Program do aranżacji wnętrz WITEX Floor Studio

Firma WITEX proponuje swoim Klientom opcję WITEX Floor Studio - wirtualny program aranżacji wnętrz.

Krok pierwszy – zdjęcie

Program do aranżacji wnętrz WITEX Floor StudioAby skorzystać z programu aranżacji wnętrz, dostępnego na stronie internetowej firmy WITEX (), najpierw należy dokonać bezpłatnej rejestracji. Zyskamy wówczas możliwość umieszczenia zdjęcia na serwerze.

Możliwość załadowania zdjęcia na serwer to opcja płatna – za każde dodane zdjęcie należy zapłacić 9,99 euro (z VAT).

W darmowej odsłonie programu mamy do dyspozycji natomiast kilkanaście standardowych zdjęć różnych pomieszczeń (sypialni, salonu, gabinetu, kuchni i łazienki, a także wnętrz sklepowych), na których możemy bazować przy wyborze podłogi.

Z reguły fotografia dostępna jest po 24 godzinach, a o jej obecności informowani jesteśmy poprzez e-mail. Wtedy to możemy zacząć przygodę z wirtualnym dekoratorem wnętrz. Należy tutaj dodać, że najbardziej satysfakcjonujące wyniki uzyskamy, jeśli wybrane przez nas zdjęcie spełniać będzie klika podstawowych zasad.

Przed wszystkim obraz musi być w formacie JPG, a jego rozmiar nie powinien przekraczać 5 MB. Po drugie – warto zrobić zdjęcie wnętrza z takiej perspektywy, aby widoczne było całe pomieszczenie, z jak największą powierzchnią podłogi.

Nie powinniśmy również używać lampy błyskowej, lecz wykorzystać sztuczne lub słoneczne oświetlenie. Dzięki temu całość będzie wyglądać bardziej naturalnie.

Krok drugi - aranżacja

Kiedy już wybrane przez nas zdjęcie znajdzie się na serwerze, możemy przystąpić do aranżacji wnętrza. Do wyboru mamy tutaj wszystkie produkty firmy WITEX – wszelkie kolory i dekory parkietów, paneli oraz podłóg poliuretanowych i winylowych.

Dużym ułatwieniem jest podział produktów na różne kategorie, dzięki czemu przy wyborze możemy kierować się nie tylko rodzajem podłogi, ale i jej barwą (np. olcha, buk, pekan czy palisander) czy stylem (przykładowo: deska jednopasmowa, dwupasmowa, okrętowa).

Samodzielnie zdecydować możemy również o kącie ułożenia parkietu czy paneli podłogowych – może być to kąt 0°, 45°, 90°, 135° lub 180°. Opcja ta daje nam możliwość takiej aranżacji przestrzeni, jaka będzie najbardziej korzystna dla naszego wnętrza. Co prawda montażem posadzki powinni zająć się wykwalifikowani specjaliści, jednak to my ostatecznie decydujemy, pod jakim kątem i skosem ułożyć parkiet czy panele podłogowe.

Krok trzeci – przygotowanie do zakupu

Spośród bogatej oferty podłóg firmy WITEX z pewnością wybierzemy taki produkt, który doskonale będzie pasował do naszego domu czy biura, zatem ze spokojnym sumieniem będziemy mogli dokonać zakupu. Tutaj również WITEX Floor Studio przychodzi nam z pomocą.

Otóż dzięki specjalnemu kalkulatorowi w szybki i prosty sposób wyliczymy potrzebną nam ilość produktu. Wystarczy wpisać długość oraz szerokość pomieszczenia i dowiemy się, ile opakowań danego produktu musimy zakupić.

Przed udaniem się do salonu sprzedaży warto jednak wcześniej zapoznać się ze szczegółowymi danymi technicznymi wybranej nawierzchni – dowiedzieć się wszystkiego na temat parametrów i zalet podłogi oraz systemu gwarancji.

Pomogą nam w tym karty techniczne, katalogi i instrukcje (np. układania paneli na wodnym ogrzewaniu podłogowym) dostępne na stronie firmy WITEX (). Znajdziemy tam również numer telefonu, pod którym uzyskamy informacje o adresach partnerów handlowych i salonów sprzedaży, w których możemy dokonać zakupu wybranej przez nas wcześniej nawierzchni, a także wszelkich akcesoriów i środków pielęgnacyjnych.

 

Firma powiązana: WITEX POLSKA
aktualizacja: 2009-12-02

Dodaj komentarz

Firma Effector uruchomiła kolejną anodownię oraz rozbudowała centrum obróbki aluminium
Firma Effector uruchomiła kolejną anodownię oraz rozbudowała centrum obróbki aluminium Effector S.A. zakończył inwestycję w nową linię przeznaczoną do uszlachetniania powierzchni aluminiowych. Umożliwia ona zwiększenie ilości ...
Effector w Złotej Setce dziennika Echa Dnia
Effector w Złotej Setce dziennika Echa Dnia W 2017 roku redakcja kieleckiego dziennika regionalnego "Echa Dnia" po raz dziesiąty opublikowała ranking 100 największych przedsiębiorstw ...
Nowe listwy w ofercie marki Effector
Nowe listwy w ofercie marki Effector Kolekcja Standard firmy Effector ma nowe listwy i profile: kątownik schodowy z aluminium, wyposażony we wkładkę antypoślizgową oraz listwy ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze