Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Nowa strona internetowa Barlinka

Ruszyła nowa odsłona strony internetowej marki Barlinek. Pod adresem www.barlinek.com.pl dostępna będzie m.in. zaawansowana wyszukiwarka produktów, pełnoekranowa galeria inspiracji oraz aranżator wnętrz.

Nowa strona internetowa BarlinkaPremiera strony to również okazja to zaprezentowania nowych linii produktowych oraz nowego nazewnictwa deski barlineckiej. Są to kolejne etapy zmian wizerunkowych, które realizuje marka.

Nowa strona internetowa Barlinka posiada nowoczesny layout oraz szereg nowych, pomocnych funkcji, takich jak m.in. kalkulator produktowy, zaawansowana wyszukiwarka produktów, porady architekta, czy galeria inspiracji z funkcją trybu pełnoekranowego. Dodatkowo internauci mogą skorzystać z aranżatora wnętrz, ułatwiającego dobór podłogi do konkretnego stylu i kolorystyki wnętrza.

Zakup podłogi to decyzja na lata, a w naszym portfolio znajdują się deski w naprawdę dużej ilości wzorów. Często trudno sobie wyobrazić jak dana podłoga będzie wyglądała we wnętrzu, która najlepiej podkreśli jego styl itd.  – mówi Piotr Twardowski, Marketing Specialist Barlinek S.A., odpowiadający za wdrożenie nowej strony marki.  -  Dlatego zależało nam, aby dostarczyć naszym klientom narzędzia, które ułatwią i uprzyjemnią wybór oraz zagwarantują satysfakcję z dokonanego zakupu.

Strona internetowa jest kolejnym etapem zmian wizerunkowych i organizacyjnych, które realizuje Barlinek. Zapoczątkowało je wprowadzenie nowego, odświeżonego logo, a obecnie realizowany jest proces wdrażania nowych linii produktowych oraz nowego nazewnictwa deski barlineckiej.

Podłogi podzielone zostały na 3 linie: PURE, DECOR, LIFE, z których każda dedykowana jest konkretnej grupie docelowej. Równolegle, dotychczasowe techniczne nazwy poszczególnych desek, zastąpione zostały bardziej life-stylowymi i oddziałującymi na wyobraźnię klientów. Część z nich odnosi się bezpośrednio do Cudów Natury – najpiękniejszych zakątków naszej planety, podkreślając w ten sposób związek marki Barlinek ze środowiskiem naturalnym.

Ofertę uzupełnia Deska YOUNG – linia specjalistycznych podłóg dla dzieci oraz nagrodzona przez architektów tytułem Dobry Design 2012 kolekcja Smaki Życia. Oprócz tego w ofercie marki znajdują się również podłogi z deski litej, profesjonalne podłogi sportowe oraz szeroka gama akcesoriów około podłogowych.

Barlinek jest liderem rynkowym, firmą z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Nasze podłogi są ekologiczne i całkowicie naturalne – wykonane w 100% z drewna. Teraz, dzięki realizowanemu procesowi zmian, połączymy te wartości z bardziej nowoczesnym wizerunkiem – odpowiadającym designerskiemu charakterowi naszych kolekcji. – mówi Dorota Karbowska, Marketing Manager Barlinek S.A.

 

Firma powiązana: Barlinek - deska barlinecka
aktualizacja: 2012-02-27

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe listwy w ofercie marki Effector
Nowe listwy w ofercie marki Effector Kolekcja Standard firmy Effector ma nowe listwy i profile: kątownik schodowy z aluminium, wyposażony we wkładkę antypoślizgową oraz listwy ...
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend!
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend! Jednym z najważniejszych trendów przewidzianych zarówno na obecny sezon, jak i przyszłe lata, jest wykańczanie podłóg deskami w niewielkim ...
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze