Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Gamrat na targach Domotex 2013

Gamrat na targach Domotex 2013

Zakończyły się kolejne Międzynarodowe Targi Domotex 2013 w Hanowerze. Firma Gamrat SA uczestniczyła w tych targach Domotex już po raz ósmy, po raz drugi wystawiając się wspólnie z firmą Lentex SA.

Stoisko Gamrat SA zlokalizowane w pawilonie 6 prezentowało się niezwykle okazale.  Już od pierwszego dnia przyciągało licznych gości targowych nie tylko designerską, spójną architekturą, ale przede wszystkim bogatą i ciekawie zaprezentowaną ofertą wykładzin podłogowych, wśród których znalazły się również nowości 2013 r.

Wśród nowych wykładzin podłogowych można było odnaleźć:

 • nowe kolory elastycznej wykładziny homogenicznej  o własnościach rozpraszania ładunków elektrostatycznych, produkowanej metodą prasowania – Centra 43
 • nowe kolory w grupie wykładzin heterogenicznych Rekord 41.

Obie wykładziny doskonale sprawdzają się w obiektach o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Zwiedzającym zaprezentowano również nową kolekcję okładzin ściennych o nazwie handlowej Modus. Kolekcja  oferowana jest w  11 pastelowych wybarwieniach.

Okładzina Modus przeznaczona jest do wykładania ścian w budownictwie mieszkalnym i użyteczności publicznej. Stosowana razem z wykładzinami Gamrat w systemie HiGam jest niezastąpionym produktem w obiektach użyteczności publicznej, szczególnie szpitalach oraz pomieszczeniach przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego. 

Zapewnia  wykończenie  pomieszczeń w sposób bezfugowy, szczelny, aseptyczny, bez ostrych krawędzi, spełniając tym samym wysokie wymogi higieniczne stawiane tym obiektom.

Stoisko Gamrat SA odwiedziło wielu przedstawicieli firm z całej Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Targi Domotex stworzyły niepowtarzalną okazję do przeprowadzenia licznych rozmów biznesowych oraz zaprezentowania nowym rynkom bogatej oferty handlowej.

Targi Domotex to nie tylko miejsce  prezentacji produktów, spotkań biznesowych, nawiązywania nowych i pielęgnowania istniejących kontaktów w międzynarodowej atmosferze,  to również możliwość uzyskania zwięzłych informacji na temat istotnych trendów i innowacji w branży pokryć podłogowych - to swoistego rodzaju barometr trendów dla całego sektora.

W tegorocznej imprezie targowej Domotex 2013 wzięło udział ponad 1400 wystawców z 60 krajów. Nowoczesne trendy wzornicze, nowatorskie  technologie oraz bogate wzornictwo i kolorystyka przyciągnęły na targi Domotex blisko 35 000 zwiedzających z ponad 70 krajów świata.

Firma powiązana: Gamrat SA
aktualizacja: 2013-01-29

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe listwy w ofercie marki Effector
Nowe listwy w ofercie marki Effector Kolekcja Standard firmy Effector ma nowe listwy i profile: kątownik schodowy z aluminium, wyposażony we wkładkę antypoślizgową oraz listwy ...
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend!
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend! Jednym z najważniejszych trendów przewidzianych zarówno na obecny sezon, jak i przyszłe lata, jest wykańczanie podłóg deskami w niewielkim ...
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze