Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Przedsiębiorcy z 7 krajów odwiedzili fabrykę Effector we Włoszczowie

24 listopada 2016 r. spółkę Effector we Włoszczowie odwiedziła misja gospodarcza. Kilkunastu przedsiębiorców z 7 krajów, reprezentujących w większości firmy budowlane, zwiedziło zakład produkcyjny.

Przedsiębiorcy z 7 krajów odwiedzili fabrykę Effector we Włoszczowie

Szczególne zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudziły magazyny surowca i wyrobów gotowych, anodownie, labolatorium oraz linie produkcyjne. Spotkanie z gośćmi z Austrii, Norwegii, Niemiec, Algierii oraz Kazachstanu, Ukrainy i Białorusi, było okazją do wzajemnego poznania oraz wymiany danych kontaktowych.

Goście odwiedzili we Włoszczowie także inne spółki - Strunobet Migacz, ZPUE, Stolbud oraz Eco-Palnik. 25 listopada 2016 r. na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach odbyła się konferencja "Buduj z energią", będąca okazją do dalszego pogłębienia relacji pomiędzy przedsiębiorcami.

Cieszę się z wizyty zagranicznych przedsiębiorców w naszej siedzibie. Takie spotkania są dobrą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy firmami, jak również poznania wymagań i oczekiwań potencjalnych partnerów biznesowych. – powiedziała Małgorzata Kruk, dyrektor promocji i marketingu w firmie Effector S.A.  

Misja została zorganizowana przez marszałka Adama Jarubasa, którego podczas wizyty reprezentował Grzegorz Orawiec, dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach. W spotkaniu udział wziął także starosta powiatu włoszczowskiego Jerzy Suliga i Grzegorz Dziubek, burmistrz Miasta i Gminy Włoszczowa.

fot. wloszczowa.pl

Firma powiązana: EFFECTOR S.A.
aktualizacja: 2016-11-28

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe listwy w ofercie marki Effector
Nowe listwy w ofercie marki Effector Kolekcja Standard firmy Effector ma nowe listwy i profile: kątownik schodowy z aluminium, wyposażony we wkładkę antypoślizgową oraz listwy ...
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend!
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend! Jednym z najważniejszych trendów przewidzianych zarówno na obecny sezon, jak i przyszłe lata, jest wykańczanie podłóg deskami w niewielkim ...
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze