Budujemy Dom

Trwałość, czystość, elegancja, czyli betonowa podłoga w Twoim domu ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 2-3 minuty

Nowoczesne, zapewniają indywidualną aranżację wnętrza, a przede wszystkim są bardzo praktyczne. Mowa o posadzkach dekoracyjnych z mikrocementu CREATIVO BAUFLOOR, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, także w Twoim domu.

Trwałość, czystość, elegancja, czyli betonowa podłoga w Twoim domu

Unikalny wygląd podłogi to efekt pożądany w wielu domach. Dzięki niej całe wnętrze staje się wyjątkowe. Salon nabierze luksusowego charakteru, kuchnia i łazienka będą łatwe do utrzymania w czystości, a tego typu podłoga w pokoju dziecka posłuży za idealną bazę do stworzenia barwnej aranżacji. Za wykorzystaniem mikrocementu przemawiają również jego właściwości. Posadzkę można aplikować na prawie każdą powierzchnię (wylewki, drewno, płyty gipsowo-kartonowe).

Mikrocement to też świetnie rozwiązanie do przeprowadzenia efektownej metamorfozy, np. remontu łazienki bez konieczności skuwania starych okładzin ceramicznych. Posadzkom wykonanym z tego materiału niestraszna ani wilgoć, ani wysoka temperatura. Są niezwykle trwałe, mocne, odporne na zarysowania, ścieranie oraz inne uszkodzenia, dlatego mogą być stosowne w korytarzach i holach.

Betonowa podłoga jest trwała, mocna i odporna na zarysowania.

Betonowa podłoga jest odporna na uszkodzenia.

CREATIVO BAUFLOOR sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie chcemy kłaść grubej warstwy tynku lub posadzki, np. na schodach. Warstwa o grubości 2-3 mm (parametr zalecany przez producenta) zachowuje wszystkie właściwości, nie dociąża zbytnio stropów oraz nie powoduje różnić między poziomami wnętrz. Dodatkowo to produkt wart uwagi z powodu krótkiego czasu schnięcia. Po podłogach pokrytych CREATIVO BAUFLOOR można chodzić już po 24 godzinach.

Posadzka wykończona mikrocementem CREATIVO BAUFLOOR to jedno z popularniejszych rozwiązań w linii BAUTECH FUTURA. Może być gładka lub przypominać surowy beton. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób zostanie wykonana. Z tego powodu, przymierzając się do remontu lub wykończenia domu/mieszkania, warto skorzystać z wiedzy oraz doświadczenia naszych rekomendowanych wykonawców.

Po podłogach betonowych pokrytych CREATIVO BAUFLOOR można chodzić już po 24 godzinach.

Trwałość, czystość, elegancja, czyli betonowa podłoga w Twoim domu

Warto również pamiętać o kreatywnych sposobach wykorzystania mikrocementu - betonowe parapety, blaty, meble, czy dodatki to wnętrzarski hit sezonu. Plastyczną masę można również aplikować na ściany i w ten sposób połączyć ją z posadzką. Wszystko zależy od Ciebie.

Logo Bautech Futura BAUTECH Sp. z o.o.
ul. Staszica 25
05-500
Piaseczno k. Warszawy
Ttel.: (22) 716 77 91
Fax: (22) 716 77 90
e-mail: bau@bautech.pl
www.bautech.pl
aktualizacja: 2018-05-28
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".