Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Topowe produkty

Finishdeska XXL - nowoczesna podłoga w nowoczesnym wnętrzu ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 4-5 minut

Finishdeska XXL to jedna z najnowszych propozycji w ofercie Finishparkietu. Wyróżniająca się niebanalną estetyką podłoga idealnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w duchu nowoczesnych trendów europejskich oraz światowych. Starannie wyselekcjonowane deski dębowe, jesionowe oraz orzech amerykański dają poczucie elegancji i komfortu użytkowania.

Finishdeska XXL - nowoczesna podłoga w nowoczesnym wnętrzu

http://www.finishparkiet.com.pl/Finishdeska XXL będąca poprzez swoje rozmiary symbolem luksusu, zachowuje jednocześnie precyzję konstrukcji oraz niezawodne walory klasycznych desek i parkietów Finishparkiet.

Nadaje się również doskonale na ogrzewanie podłogowe i może służyć jako nowoczesne wykończenie ścian, tworząc niebanalne i oryginalne zakątki w naszym domu. Finishdeska XXL jest najlepszym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie szyk, klasę, a także indywidualizm i oryginalność.

Kolekcja XXL występuje w różnych wariantach kolorystycznych - od podłóg w odcieniach naturalnych pokrytych jedynie olejowoskiem dającym efekt niezwykłej bliskości natury po najmodniejsze podłogi bielone.

Niezmiennie, największym zainteresowaniem cieszą się deski pokryte satynowym olejowoskiem, delikatnie podkreślającym walory i kolorystykę naturalnego drewna o nazwie włoskiej kawy Latte Macchiato.

Osoby lubiące mocniejsze, bardziej wyraziste akcenty mogą natomiast wybrać podłogi w intensywniejszych odcieniach takie jak: Caffe Latte, Kremowy Grafit czy Antic Grey. Wszystkie dostępne opcje kolorystyczne zabezpieczone są naturalnym olejowoskiem, posiadającym odpowiednie atesty higieniczne oraz poddane procesowi szczotkowania, czyli "wyczesania" miękkiej struktury, a pozostawienie twardzielowej podkreślając naturalną strukturę drewna - usłojenie i układ włókien. Dodatkowo, szczotkowanie sprawia, że ewentualne ślady użytkowania podłogi są znacznie mniej widoczne.

W kolekcji znajdzie się również coś dla amatorów nieprzemijającego stylu rustykalnego, którego podstawą, jak wiadomo, jest drewno. Piękne dębowe deski mające zarówno zdrowe, jak i szpachlowane sęki nadają wnętrzu niesamowicie przytulny charakter, który w połączeniu z odpowiednim wyposażeniem sprawia, że nawet w centrum miasta możemy uzyskać klimat wiejskiej sielanki.

Najbardziej ekskluzywna propozycja w kolekcji XXL to podłoga wykonana z orzecha amerykańskiego. Nie wątpliwie najczęściej wybierane drewno egzotyczne spośród oferty Finishparkietu nadaje każdemu wnętrzu wyjątkowy, dekoracyjny oraz bardzo urokliwy charakter. Niesamowity wygląd podłogi spowodowany jest zróżnicowaniem barw oraz wyraźnemu usłojeniu, dzięki czemu nadaję się ona zarówno do aranżacji domowych wnętrz, jak i luksusowych biur i gabinetów. Każdy użytkownik podłogi z orzecha amerykańskiego w rozmiarze XXL ma gwarancję satysfakcji, poczucia elegancji oraz poczucia odrobiny egzotycznego szyku w domowym zaciszu.

Finishparkiet - 50 lat gwarancjiKonstrukcja Finishdeski XXL to ok. 3,5 mm warstwy użytkowej wspomnianych już wcześniej dębu, jesionu lub orzecha amerykańskiego oraz podkład czyli sklejka brzozowa. Deski pokryte są trzema warstwami wytrzymałego olejowosku lub siedmioma warstwami lakieru utwardzanymi metodą UV.

Deska XXL podobnie jak inne produkty firmy Finishparkiet mocowane są techniką pióro-wpust i przyklejane do posadzki, dzięki czemu unikamy efektu rezonansu. Finishdeska XXL to zatem gwarancja komfortu użytkowania oraz wytrzymałości na długie lata.

 

Logo Finishparkiet ul. Grunwaldzka 61
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Tel./fax: 56 474 26 62
Email: biuro@finishparkiet.com.pl
www.finishparkiet.com.pl
aktualizacja: 2017-12-18
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze