Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Sklepy KOMFORT SA firmą roku

Sieć sklepów KOMFORT otrzymała tytuł Firmy Roku 2008 w trzeciej edycji konkursu branżowego „Złote Ville” organizowanego przez miesięcznik Villa. O zwycięstwie zadecydował dynamiczny rozwój spółki na przestrzeni ostatniego roku – wzbogacenie oferty produktowej o ekskluzywne marki pokryć podłogowych oraz rozszerzenie sieci dystrybucji o ponad 20 nowych sklepów pod marką KOMFORT.

Statuetka Złota Villa 2008Gala rozdania nagród Złotej Villi odbyła się 14 października 2008 roku w Businessman Institute w Warszawie. Statuetki, podzielone na 16 kategorii, przyznane zostały firmom z branży dekoracji i wyposażenia wnętrz, których marki, produkty lub usługi w nowatorski sposób wyróżniły się na tle konkurencji. Obok spółki Sklepy KOMFORT, która zdobyła tytuł Firmy Roku 2008, nagrody Złotej Villi otrzymały takie znane marki jak Samsung, Electrolux, Swarzędz Meble, Kler SA czy Baltic Wood.

KOMFORT jest jedną  z największych firm z polskim kapitałem na rynku, liderem w swojej branży. To dla nas prawdziwy zaszczyt, że jury doceniło, jak przełomowe zmiany zaszły w spółce w ciągu ostatniego roku. Tytuł Firmy Roku 2008 jest tym cenniejszy, że do konkursu przystąpiło wiele prestiżowych marek i znanych firm. – powiedziała Angelika Popiołek, przedstawiciel firmy Sklepy KOMFORT SA, odbierając prestiżową nagrodę.

Sieć KOMFORT stanęła do rywalizacji w dwóch kategoriach: Podłogi – z dywanem VP14 Black z kolekcji Versailles Palace marki Nurison oraz Firma Roku. O przyznaniu spółce Sklepy KOMFORT najwyższego wyróżnienia zadecydował dynamiczny rozwój sieci na przestrzeni ostatniego roku. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, KOMFORT systematycznie wzbogaca ofertę pokryć podłogowych w branżach paneli, drewna, dywanów, wykładzin dywanowych i wykładzin elastycznych, rozszerza portfolio usług około sprzedażowych oraz otwiera nowe salony. Ambitne plany spółki zakładają zamknięcie roku ze 135 specjalistycznymi sklepami pod marką KOMFORT, a w najbliższych latach także ekspansję zagraniczną oraz wejście na giełdę.

Konkurs „Złote Ville”, organizowany już po raz trzeci przez miesięcznik Villa, ma na celu promowanie najciekawszych produktów i usług z branży wnętrzarskiej oraz popularyzowanie interesujących kompozycji wnętrz i dodatków do współczesnych mieszkań. W konkursie udział wzięły te produkty, marki i usługi, które swoją premierę rynkową miały między marcem 2007 a sierpniem 2008 roku. Następnie jury, w którego skład weszli przedstawiciele znanych firm z branży dekoracji wnętrz, styliści, dziennikarze oraz przedstawiciele showbiznesu wybrało laureatów, których wyroby odznaczają się nowatorskim stylem i niepowtarzalnym wzornictwem. W ich ręce trafiły statuetki „Złotej Villi”, przyznawane co roku podczas uroczystej gali.

 

aktualizacja: 2008-10-21

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowe listwy w ofercie marki Effector
Nowe listwy w ofercie marki Effector Kolekcja Standard firmy Effector ma nowe listwy i profile: kątownik schodowy z aluminium, wyposażony we wkładkę antypoślizgową oraz listwy ...
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend!
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend! Jednym z najważniejszych trendów przewidzianych zarówno na obecny sezon, jak i przyszłe lata, jest wykańczanie podłóg deskami w niewielkim ...
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze