Budujemy Dom

Efektywne ogrzewanie z pomocą natury. Nowe powietrzne pompy ciepła w ofercie marki Buderus ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 2-3 minuty

Pompy ciepła Logatherm WLW zapewniają efektywne ogrzewanie poprzez wykorzystanie naturalnego źródła energii - ciepła z naszego otoczenia. Wysoka efektywność i nowoczesny wygląd to główne zalety nowych pomp ciepła marki Buderus.

Efektywne ogrzewanie z pomocą natury. Nowe powietrzne pompy ciepła w ofercie marki Buderus

Pompa ciepła Logatherm WLW przekształcają ciepło zgromadzone w powietrzu na zewnątrz domu w ciepło wykorzystywane do ogrzewania pomieszczeń i przygotowania c.w.u. Urządzenie jest w stanie pokryć całe zapotrzebowanie na energię cieplną nawet przy temperaturze - 20°C.

Nowe pompy ciepła Buderus są dostępne w wersjach z mocą wyjściową 6, 8, 11 i 14 kW, dlatego doskonale sprawdzają się w nowym lub modernizowanym domu lub niewielkim budynku wielorodzinnym. Latem można je także wykorzystać do chłodzenia.

Pompy Logatherm WLW osiągają efektywność cieplną COP powyżej 4,0 (przy A2/W35) co oznacza, że jest to rozwiązanie niezwykle oszczędne. Urządzenia wyposażono w sprawdzony system sterowania Logamatic EMS Plus i moduł programowania Logamatic HMC300. Pompą można więc sterować zdalnie za pomocą aplikacji MyDevice na smartfonie lub tablecie.

Efektywne ogrzewanie z pomocą natury Nowe powietrzne pompa ciepła w ofercie marki Buderus Efektywne ogrzewanie z pomocą natury Nowe powietrzne pompa ciepła w ofercie marki Buderus

Pompy Logatherm WLW idealne dopasowanie do potrzeb

Pompy ciepła Logatherm WLW składają się z modułu zewnętrznego oraz modułu wewnętrznego. Dostęp do obu elementów jest niezwykle łatwy, a ich instalacja – bardzo wygodna. Moduły zewnętrzny i wewnętrzny są połączone za pomocą przewodów instalacji wodnej.

Pompy ciepła Logatherm WLW można montować na wiele sposobów z użyciem różnych rozwiązań systemowych. Moduł wewnętrzny występuje w czterech wersjach: dwa kompaktowe rozwiązania typu "Tower" ze zintegrowanym zasobnikiem c.w.u. oraz dwa moduły do montażu naściennego.

Pompy Logatherm WLW idealne dopasowanie do potrzeb

Pompy Logatherm WLW - inteligentna regulacja energii

Pompy Logatherm WLW są również przygotowane do współpracy z instalacją fotowoltaiczną. Wybierając odpowiedni model możemy więc zapewnić sobie praktycznie bezkosztową obsługę systemu - prąd do pracy pompy może pochodzić z energii słonecznej.

Pompy Logatherm WLW lekkie i kompaktowe

Dzięki nowej kompaktowej konstrukcji ze specjalnego tworzywa EPP (pianki zbudowanej z cząstek na bazie polipropylenu nadającego się do recyklingu) moduł zewnętrzny pompy ciepła Logatherm WLW jest znacznie lżejszy niż w przypadku rozwiązań konwencjonalnych. Ułatwia to zarówno transport, jak i montaż.

Pompy Logatherm WLW lekkie i kompaktowe Pompy Logatherm WLW lekkie i kompaktowe

Buderus oferuje wszystko, co potrzebne, aby w domu zagościło przyjemne ciepło, a doskonale dopasowana i wydajnie sterowana instalacja grzewcza zapewnią pełen komfort.

Buderus - logo
Adres:
ul. Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
Infolinia: 801 777 801
www.buderus.pl
aktualizacja: 2018-10-26
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".