Budujemy Dom
Instalacje / Pompy ciepła / Aktualności

Sięgnij po Szwedzką Dotację i walcz ze smogiem

Sezon grzewczy jeszcze się dobrze nie rozpoczął, ale już notuje się wzrost szkodliwych substancji w powietrzu. Nic w tym dziwnego - kotły i piece poszły w ruch, węgiel i drewno wesoło buzują w komorach, a wszyscy wokoło ponosimy tego konsekwencje, oddychając śmiertelnie niebezpiecznymi pierwiastkami.

Sięgnij po Szwedzką Dotację i walcz ze smogiem

Głównym źródłem smogu w Polsce są gospodarstwa domowe ogrzewane kotłami na węgiel lub drewno. To właśnie wykorzystywanie tych paliw powoduje niską emisję, a więc uwalnianie do atmosfery szkodliwych pyłów i gazów, mających bezpośredni wpływ na najbliższe otoczenie. W połączeniu z jesiennymi mgłami charakterystycznymi dla naszej strefy klimatycznej, niska emisja tworzy zawiesinę, którą określamy mianem "smogu".

Czy jest skuteczny sposób na walkę z takimi zanieczyszczeniami? Oczywiście, że tak. Najbardziej efektywnym sposobem walki ze smogiem jest jednak sięgnięcie po odnawialne źródła energii, bezsprzecznie ekologiczny sposób ogrzewania, który nie powoduje negatywnych skutków dla środowiska naturalnego.

Do najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych wykorzystujących OZE zaliczają się pompy ciepła szwedzkiej marki NIBE. Te zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają na efektywne generowanie energii niezbędnej do ogrzania domu przy jednoczesnym zachowaniu maksimum ekologiczności, właśnie dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii.

Czerpiąc ze skandynawskiej tradycji wspomagania rozwiązań ekologicznych, firma NIBE-BIAWAR przygotowała wyjątkową ofertę dla tych, którzy jesienią postanowią zmienić swoje życie na bardziej ekologiczne i sięgną po sprawdzone rozwiązania. Każdy zainteresowany może liczyć na specjalną obniżkę ułatwiającą wyposażenie domu w energooszczędny, efektywny i ekologiczny system grzewczy.

Od 1.09.2017 r. do 15.12.2017 r. trwa akcja "Szwedzka dotacja do systemów NIBE". Polega ona na obniżeniu ceny katalogowej zestawu pompy ciepła z rekuperatorem o dotację w wysokości 1000 zł netto - wyjaśnia Małgorzata Smuczyńska, Menedżer ds. marki NIBE.

Połącznie pompy ciepła z rekuperatorem daje kompletny system, zapewniający ogrzewanie, produkcję c.w.u., chłodzenie oraz wentylację z odzyskiem ciepła, czyli pełen komfort termiczny w budynku, w którym energia pozyskiwana jest w sposób przyjazny dla środowiska i portfela - tłumaczy Smuczyńska. - Ze względu na wysoką efektywność ogrzewania, wysoką sprawność odzysku ciepła oraz zerową emisję CO2, jest to najbardziej ekonomiczny i ekologiczny system - wyjaśnia.

Więcej informacji o promocji:

www.nibe.pl
www.szwedzkadotacja.pl

Firma powiązana: Nibe-Biawar
aktualizacja: 2017-09-28

Dodaj komentarz

Logatherm WLW - nowe powietrzne pompy ciepła Buderus
Logatherm WLW - nowe powietrzne pompy ciepła Buderus Pompy ciepła Logatherm WLW196i AR zapewniają efektywne ogrzewanie poprzez wykorzystanie naturalnego źródła energii: ciepła z naszego otoczenia. ...
Nowa pompa ciepła solanka-woda Logatherm WSW196iT marki  Buderus
Nowa pompa ciepła solanka-woda Logatherm WSW196iT marki Buderus Innowacyjna pompa ciepła solanka-woda Buderus Logatherm WSW196iT zapewni wysoki komfort w zakresie ogrzewania i ciepłej wody w domach jedno- ...
Promocja Szwedzka Dotacja do systemów NIBE
Promocja Szwedzka Dotacja do systemów NIBE Do 15 grudnia 2017 r. dostępna jest "Szwedzka dotacja do systemów NIBE", przeznaczona dla końcowych użytkowników, którzy dokonają zakupu ...
Najbardziej znane marki
Pompy ciepła - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze