Budujemy Dom

Link4 udostępnia ubezpieczenia mieszkań i domów całemu rynkowi

Artykuł na: 2-3 minuty
Link4 TU SA od 7 kwietnia udostępniło ubezpieczenia mieszkań i domów również tym, którzy nie posiadają polisy motoryzacyjnej w Link4. Teraz każdy może zadzwonić pod numer 22 444 44 44 i w prosty sposób ubezpieczyć swoje mieszkanie lub dom.

Każdy może zadzwonić pod numer 22 444 44 44 i w prosty sposób ubezpieczyć swoje mieszkanie lub domPopularność modelu direct sprawia, że klienci chcą płacić mniej i oszczędzać czas, nie tylko ubezpieczając samochody, ale również mieszkania. Dlatego Link4 udostępnia swoją ofertę ubezpieczeń nieruchomości całemu rynkowi. Każdy, kto chce ubezpieczyć swoje mieszkanie lub dom w Link4, bez względu na fakt czy posiada już polisę motoryzacyjną, czy nie, może wykupić polisę wybierając wariant Dom Plus 24 lub Dom 24 w zależności od indywidualnych potrzeb.

 

Klienci, zainteresowani podstawowym zakresem ochrony ubezpieczeniowej domu lub mieszkania mogą skorzystać z wariantu Dom 24, który obejmuje standardowe ubezpieczenie nieruchomości - w tym stałych elementów jej wykończenia, instalacji i szyb - od pożaru oraz innych zdarzeń losowych. Jest to podstawowe ubezpieczenie nieruchomości.

 

Z kolei Dom Plus 24 obejmuje nie tylko ubezpieczenie nieruchomości oraz stałych elementów jej wykończenia, instalacji i szyb, ale dotyczy również wyposażenia domu lub mieszkania - w tym sprzętu RTV i AGD.

 

Ochrona ubezpieczeniowa w wariancie Dom Plus 24 obejmuje między innymi:

  • ubezpieczenie nieruchomości i stałych elementów od pożaru i innych zdarzeń losowych 
  • ubezpieczenie ruchomości od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz dewastacji
  • ubezpieczenie szyb od stłuczenia
  • ubezpieczenie assistance domowy
  • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej
Dodatkową korzyścią pakietu Dom Plus 24 jest bezpłatnie dołączone Assistance Domowe, zapewniające szeroki zakres świadczeń. Należy do nich, m.in. assistance medyczne w razie nieszczęśliwego wypadku, gwarantujące wizytę lekarza lub pielęgniarki oraz zorganizowanie i pokrycie kosztów transportu medycznego lub dostawy leków.

 

W ramach Assistance Domowego klienci Link4 mają także nielimitowany, całodobowy dostęp do infolinii medycznej, gdzie - pod numerem podanym w polisie – mogą porozmawiać z uprawnionym lekarzem, a także uzyskać informację o lekach, ich działaniu, interakcjach z innymi środkami, przeciwwskazaniach itp.

 

Assistance Domowe zapewnia również pomoc w typowych sytuacjach związanych z awariami w domu - Link4  pokryje koszt interwencji fachowca (na przykład: ślusarza, elektryka lub hydraulika), zorganizuje i opłaci naprawę sprzętu RTV lub AGD w domu albo pokryje koszt transportu do autoryzowanego serwisu.

 

aktualizacja: 2012-12-09

Dodaj komentarz

Jakie pomieszczenia wlicza się do powierzchni użytkowej w domu jednorodzinnym?

Odpowiedź eksperta: Pojęcie powierzchni użytkowej nie jest dokładnie zdefiniowane i w rożnych aktach prawnych jest ona różnie określana.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".