Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Nowa linia żelazek Philips Azur

Najnowsza linia żelazek parowych Philips Azur GC4740, GC4730, oraz GC4720 i GC4710 sprawia, że prasowanie staje się proste i przyjemne.

Nowa linia żelazek Philips Azur
Dodatkowa funkcja „strażaka” w żelazkach Philips (GC4740, GC4730, oraz GC4720) zapewnia nie tylko bezpieczne użytkowanie, ale także zmniejsza ryzyko przypalenia ubrań. Wyłącznik bezpieczeństwa zawsze czuwa i powoduje wyłączenie przewróconego żelazka lub sprzętu pozostawionego bez użycia (30s w poziomie i 8 min w pionie).

Nowa linia żelazek Philips Azur odznacza się kilkoma innymi unikalnymi funkcjami. Stopa SteamGilde PLUS zastosowana w nowej linii żelazek AZUR zapewnia optymalną równowagę pomiędzy wygładzaniem ubrania a naciąganiem go, dzięki czemu uzyskujemy idealny poślizg nawet podczas prasowania w pozycji pionowej.

Linia Philips AZUR GC4720
Linia Philips AZUR GC4730

Wyjątkowo długi przewód 3m, obracający się o 360 stopni zapewnia większe pole manewru przy korzystaniu z żelazek AZUR. System jonizacji pary Ionic Deep Steam (zastosowany w modelach Philips GC4740 i GC4730) zapewnia głębokie wnikanie w tkaninę pary o cząsteczkach mniejszych o 50%, co ułatwia rozprasowanie nawet najbardziej opornych zagnieceń (bawełna i len).

Silne uderzenia pary w nowych żelazkach Philips AZUR (170 g/min w modelach GC4740 i GC 4730, 165 g/min. w modelu GC4720, a do 160 g/min model GC4710) skutecznie wygładzają wszystkie zagniecenia.

Moc sprzętu 2400 W zapewnia nieprzerwane wytwarzanie ciągłego strumienia pary do 40 g/min., a końcówka stożka parowego Steam Tip ułatwia dostęp do trudno dostępnych miejsc (przestrzenie miedzy guzikami, kołnierzyki i plisy) lub testowanie odporności tkaniny na daną temperaturę na małym kawałku ubrania przy szwie.

Wszystkie modele z nowej linii Philips AZUR szybko się nagrzewają, mają tez podwójny, aktywny system antywapienny zapobiegający osadzaniu się kamienia oraz blokadę kapania, a także spryskiwacz, wskaźnik odpowiedniej temperatury i regulowane wytwarzanie pary. Można z nich korzystać używając wody z kranu. Dodatkowo model GC 4740 posiada specjalną żaroodporną osłonę na stopę żelazka.

Modele i ceny:
Sugerowana cena detaliczna modelu Philips GC4740: 589 ZŁ
Sugerowana cena detaliczna modelu Philips GC4730: 539 ZŁ
Sugerowana cena detaliczna modelu Philips GC4720: 449 ZŁ
Sugerowana cena detaliczna modelu Philips GC4710: 399 ZŁ


Firma powiązana: PHILIPS POLSKA
aktualizacja: 2010-04-23

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze