Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Nowy serwis firmy Meble WAJNERT

W kwietniu 2011 r. firma Meble WAJNERT, jeden z czołowych polskich producentów mebli,  udostępniła Klientom nową witrynę internetową.  W stosunku do poprzedniej wersji zmianie uległa zarówno szata graficzna jak i struktura funkcjonalna serwisu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom odnalezienie produktu będzie dużo prostsze a informacje o wybranym meblu bardziej obszerne. 

Na stronie głównej można uzyskać informacje o obowiązujących promocjach, pobrać katalogi i ulotki produktowe w wersji elektronicznej, przenieść się do listy salonów meblowych prowadzących sprzedaż produktów firmy, a także do Poradnika Klienta, w którym oprócz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znaleźć można inspiracje pomocne przy urządzaniu własnego domu lub mieszkania. Serwis umożliwia także dostęp do aktualności dotyczących firmy, ofert pracy. Ale przede wszystkim jest źródłem informacji o aktualnej ofercie i dostępnych produktach.

Meble wypoczynkowe

W nowej odsłonie serwisu meble wypoczynkowe zostały podzielone na dwie kategorie: Modern i Comfort. Pierwsza charakteryzuje się prostą, nowoczesną stylistyką, funkcjonalnymi rozwiązaniami i możliwością dowolnej konfiguracji. Do drugiej przynależą kolekcje o miękkiej, plastycznej linii brył, siedziskach i oparciach zaprojektowanych w formie wygodnych poduch.
Konkretny mebel można także odnaleźć przy użyciu bocznych filtrów definiując rodzaj bryły np. sofa z funkcją spania, fotel itp. lub nazwę kolekcji np. MAXIMUS, COMBO.

Do każdego produktu opracowana została karta techniczna zawierająca min. wymiary, dane o cechach szczególnych wybranego modelu, informacje o sposobie łączenia tkanin, instrukcje rozkładania funkcji spania a także zdjęcia przykładowych aranżacji z użyciem wybranego mebla.

Nowy serwis firmy Meble WAJNERT

Meble systemowe

Meble systemowe zostały podzielone  według pomieszczeń, do których są przeznaczone np. pokój dzienny, sypialnia, przedpokój.  W odnalezieniu konkretnej bryły, tak jak w przypadku mebli wypoczynkowych, pomocne będą filtry boczne porządkujące produkty według kategorii np biurko, szafa itp.  lub według kolekcji np. DOBLE, SELENE. Podobny schemat dotyczy też kart technicznych poszczególnych mebli systemowych. Oprócz informacji o wymiarach prezentacja modelu zawiera dane o kolorystyce i zdjęcia.
Na tym poziomie możliwe jest porównanie kilku produktów z wybranej kategorii oraz przejście do listy punktów sprzedaży.

Nowy serwis firmy Meble WAJNERT wzbogacony został również o Strefę przeznaczoną dla partnerów biznesowych i Strefę dla projektantów wnętrz. Biznesowi klienci firmy mogą w łatwy sposób pobrać informacje i materiały sprzedażowe bezpośrednio ze strony. Dodatkowo w przypadku pytań lub wątpliwości mogą łatwo uzyskać pomoc kontaktując się z pracownikiem firmy Meble WAJNERT.

Zarejestrowani architekci i projektanci wnętrz mają natomiast możliwość pobrania biblioteki brył 3D -  modeli z aktualnej kolekcji mebli i wykorzystywać je swoich projektach.

W dziale Salony Meblowe znajdują się dane teleadresowe punktów sprzedaży mebli z oferty firmy Meble WAJNERT, uzupełnione o godziny otwarcia każdego z nich. Dużym udogodnieniem jest mapa, na której łatwo zlokalizować najbliższy salon meblowy.

Zmiany funkcjonalne i graficzne z pewnością ułatwią Klientom korzystanie z serwisu i pozwolą zaoszczędzić czas.

 

Firma powiązana: MEBLE WAJNERT
aktualizacja: 2011-05-18

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze