Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Meble Wójcik w Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych

Marka Meble Wójcik zajęła wysokie - 3. miejsce w corocznym konkursie Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych organizowanym przez magazyn Meble Plus.

Elbląski producent mebli uplasował się na podium zestawienia, podnosząc swoją pozycję aż o 6 miejsc w stosunku do poprzedniego roku (9. pozycja). Warto zwrócić uwagę na fakt, że marka Meble Wójcik jest obecna na polskim rynku zaledwie od 3 lat. Pomimo tego udało jej się zdecydowanie prześcignąć wielu znaczących graczy obecnych na polskim rynku od wielu lat.

Tak wysokie miejsce w tym niezwykle prestiżowym rankingu jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem, a zarazem miłym zaskoczeniem. Przede wszystkim cieszy nas fakt, że po raz kolejny potwierdziliśmy nie tylko wysoką jakość naszych produktów i obsługi, ale również bardzo dobre relacje, jakie udało nam się przez te lata wypracować z naszymi partnerami handlowymi. Z tego miejsca chciałbym w imieniu swoim i całego zespołu podziękować wszystkim partnerom za wzorową współpracę i życzyć kolejnych lat tak dobrej kooperacji. - mówi Piotr Wójcik, Wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Wójcik Fabryki Mebli i Fabryki Mebli Stolpłyt.

Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych to najbardziej niezależny ranking w branży meblarskiej - przede wszystkim ze względu na kryteria oceny i jury, na które składają się przedstawiciele salonów meblowych. W 10-cio punktowej skali dokonują ocen poszczególnych dostawców, biorąc pod uwagę takie wartości jak jakość mebli, poziom obsługi, serwis czy współpraca.

 

Firma powiązana: MEBLE WÓJCIK
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze