Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Dekoria.pl liderem w rankingu sklepów internetowych

Dekoria.pl liderem w rankingu sklepów internetowych

Money.pl już po raz ósmy przeprowadził ranking ponad 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych. Każdy z nich analizowany był pod kątem 60 kryteriów, najistotniejszych z punktu widzenia klientów. Dekoria.pl - producent tekstyliów domowych w Polsce - zajęła pierwsze miejsce wśród sklepów wielobranżowych.

Warunkiem uczestnictwa w rankingu, podobnie jak w latach poprzednich, była popularność sklepu wśród internautów. Z każdej kategorii wybrano po 15 sklepów, które w ciągu ubiegłego roku odwiedziła największa liczba osób.

Sklepy biorące udział w plebiscycie oceniano na podstawie 60 kryteriów, podzielonych na 10 grup tematycznych takich, jak: asortyment, informacja o produkcie, procedura zamawiania i dostawy zakupów, sposób płatności, interakcja z klientem, jakość obsługi, łatwość dotarcia do informacji, przejrzystość i budowa strony internetowej, bonusy i pozostałe czynniki.

Dekoria.pl już po raz kolejny została wyróżniona w rankingu organizowanym przez Money.pl, tym razem zajmując pierwsze miejsce wśród sklepów wielobranżowych, a także drugie miejsce w plebiscycie najbardziej przyjaznych sklepów internetowych.

To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, świadczące o tym, że oferowane przez nas produkty oraz usługi zostały docenione przez najbardziej wymagające jury - klientów - komentuje Agnieszka Rybka, dyrektor handlowy Dekoria.pl.

Ranking sklepów internetowych: www.money.pl/sekcja/ranking-sklepow-internetowych-2013

Firma powiązana: DEKORIA.PL
aktualizacja: 2013-12-11

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze