Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Silniki do rolet wewnętrznych w System Cortino

System Cortino to nie tylko karnisze elektryczne do automatyzacji firan i zasłon, ale także napędy rurowe o średnicy 25 i 16 milimetrów do rolet tekstylnych i ekranów projekcyjnych.

Małe rozmiary sprawiają, że idealnie sprawdzają się w przypadku wszystkich najpopularniejszych systemów kasetowych do rolet wewnętrznych, dostępnych na polskim rynku.

Napędy serii 16LE, a także 25TE i 25LE pozwalają na pełną i szybką automatyzację. Wbudowany odbiornik radiowy umożliwia prostą obsługę przy użyciu dowolnego pilota z szerokiej oferty sterowań marki Yooda i Cortino, a wytrzymała bateria daje gwarancję wygodnej pracy urządzenia przez długi czas.

Do napędów można także łatwo dobrać jeden z wielu czujników atmosferycznych, które kontrolują zachowanie rolet w zależności od m.in. intensywności nasłonecznienia.

Silniki do rolet wewnętrznych w System Cortino

aktualizacja: 2014-04-15

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze