Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Dekoria.pl: rolety rzymskie -10% taniej

Dekoria.pl: rolety rzymskie -10% taniej

Dekoria.pl wprowadza promocję na rolety rzymskie. Wybrane artykuły w dniach od 16 do 29 czerwca 2015 r. będą dostępne w nowych niższych cenach, do - 10% taniej.

Rolety rzymskie od dłuższego czasu cieszą się dużą popularnością. Chętnie wybierane ze względu na bogaty i różnorodny asortyment, sprawdzają się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Często kupowane są do mieszkań o małym metrażu, ponieważ pozwalają na oszczędne zagospodarowanie powierzchni. Co ważne, są praktyczne, łatwe w utrzymaniu i piękne. A do tego dostępne w okazyjnej cenie.

Nowa promocja Dekoria.pl obejmuje rolety zaciemniające oraz woalowe (firanowe). Nowych niższych cen możemy szukać m.in. w kolekcjach Blackout i Romantica. Wskazane modele nie dość, że ozdobią wnętrze, to skutecznie zastąpią tradycyjne firany czy zasłony.

Rolety woalowe - jak sama nazwa wskazuje - wykonane są z woalu. Stanowią rodzaje firanki, tyle, że podnoszonej. Z kolei rolety zaciemniające zostały wyprodukowane z materiału o najwyższym stopniu zaciemnienia. Oznacza to, że nie przepuszcza on światła, przez co doskonale chroni wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Rabat -10% na rolety rzymskie jest ofertą limitowaną. Modele w promocyjnej cenie znajdziemy na stronie producenta: www.dekoria.pl/promocje.

Firma powiązana: DEKORIA.PL
aktualizacja: 2015-06-19

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze