Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Tapety na zamówienie

Firma Decardi, która zajmuje się projektowaniem tapet wielkoformatowych, naklejek na ściany, obrazów oraz dekoracją i liftingiem wnętrz, uruchomi 10 maja sklep internetowy.
Firma Decardi, która zajmuje się projektowaniem tapet wielkoformatowych, naklejek na ściany, obrazów oraz dekoracją i liftingiem wnętrz, uruchomi 10 maja sklep internetowy.

Założycielki firmy – Małgorzata Bochniak i Dominika Szczechowicz - jak same twierdzą, dopiero teraz dojrzały do decyzji, aby na wielką skalę zająć się dekoracją wnętrz. Wcześniej projektowały z polecenia znajomych i zaprzyjaźnionych firm.

W sklepie znajdą Państwo ponad 500 wzorów naklejek, tapet, obrazów i upominków do wyposażenia wnętrz. Większość wzorów jest zaprojektowana przez Decardi. Można także zamówić u projektantek indywidualny produkt – np. obraz z twarzą dziecka, czy lampę z wizerunkiem domowego pupila.

Firma oferuje także usługę – "Homedoctor" a mianowicie lifting mieszkania np. przed jego sprzedażą, aby podnieść jego wartość.
aktualizacja: 2012-12-09

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze