Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Meble kapitana

Na stronie Captain-Meble.pl dostępna jest pełna oferta mebli: sof wykonanych ze skóry oraz komfortowych narożnych kanap. Każda osoba zainteresowana kupnem nowego mebla za pośrednictwem Internetu może zapoznać się z gamą oferowanych produktów oraz z ofertą kolorystyczną i materiałami, z których wykonane są meble.

Na stronie Captain-Meble.pl dostępna jest pełna oferta mebliTym co wyróżnia sklep , jest fakt, że kupujący nie musi martwić się o dostawę zakupionego przedmiotu, ponieważ producent zadbał o komfort swoich klientów i zapewnił darmową dostawę towaru do miejsca wskazanego przez klienta, niezależnie od wielkości przesyłki i ilości zamówionych przedmiotów. To całkowita nowość wśród sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą mebli – Captain Meble jako jedyny pokrywa w całości koszty dowozu produktów.

O firmie:
POLDEM to producent mebli od 10 lat sprzedający meble na rynkach europejskich. W Polsce w 3 zakładach produkujących meble dla POLDEMU zatrudnionych jest ponad 600 osób.

 

aktualizacja: 2008-03-07

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze