Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Jeszcze większa moc Philips Performer

Performer, workowy odkurzacz Philips, od teraz ma jeszcze większą moc wynoszącą 2200 W, a siłę ssania aż 500 W. Zastosowane w nim filtr Ultra Clean Air HEPA 13 oraz opracowany przez Philips system uszczelnienia korpusu HEPA AirSeal to dodatkowa gwarancja, że nasz dom będzie lśnił czystością, a my unikniemy kataru, czy innych reakcji alergicznych spowodowanych zalegającym kurzem i roztoczami.

Odkurzacz FC 9170

Odkurzacze Philips Performer FC 9176, FC 9174 oraz FC 9170 posiadają silnik o mocy  2200 W oraz najwyższą wśród odkurzaczy Philips siła ssania wynoszącą 500 W.

Urządzenia te będą idealne dla rodzin z małymi dziećmi i alergików.

We wszystkich modelach, oprócz niezwykle skutecznego filtra Ultra Clean Air HEPA 13, który zatrzymuje 99,95%  drobnoustrojów, bakterii i roztoczy, zastosowano opracowany przez Philips  system uszczelnienia korpusu HEPA Air Seal. Nie pozwala on drobinkom kurzu wydostawać się z powrotem do pomieszczeń, które sprzątamy przez mikroskopijne nieszczelności obudowy, szczególnie, gdy odkurzacz ma już kilka lat. Warto pamiętać, że filtr Ultra Clean Air HEPA 13 można myć pod bieżącą wodą. Performer był testowany i jest rekomendowany przez ECARF (European Centre for Allergy Research Fundation).

Odkurzacz FC 9174Wygodę użytkowania gwarantuje niski poziom hałasu wynoszący 78 dB. Nasadka Tri-Active dotrze do każdego kąta w mieszkaniu, a specjalne otwory zbiorą także większy brud. Duży pojemnik o pojemności 4l pomieści zebrany kurz, a jego napełnienie będziemy mogli kontrolować patrząc na zainstalowany wskaźnik. System Clean Comfort Cassette oraz zamykany worek S-bag Anti-Odour sprawia, że pozbycie się torby z kurzem nie będzie problemem.

Ponadto model FC 9176 wyposażony jest w pilota do wygodnej regulacji mocy ssania. Nasadkę Super Parquet do parkietów i paneli znajduje się w modelach FC 9176 i FC 9172, natomiast model FC 9174 wśród akcesoriów posiada turboszczotkę do dywanów i wykładzin.

Odkurzacz FC 9176Dodatkowe parametry odkurzaczy bezrowkowych Performer marki Philips:

 • Rura teleskopowa
 • 3 nasadki
 • Gumowe kółka
 • Przewód sieciowy o długości 9 m

Sugerowane ceny:

 • Odkurzacz FC 9176 (kolor czarny)- 1299 zł
 • Odkurzacz FC 9174 (kolor czerwony) - 1179 zł
 • Odkurzacz FC 9170 (kolor granatowo-szary) - 959 zł


Firma powiązana: PHILIPS POLSKA
aktualizacja: 2008-05-12

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze