Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Królewskie łóżka w Polsce

Od 5 czerwca warszawskie Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka zaprasza do nowo otwartego ekskluzywnego salonu firmy Hästens. Producent łóżek i ekspert w dziedzinie jakości snu, obecny jest już w 30 krajach świata.

Hästens powstał w 1852 rokuHästens powstał w 1852 roku i nieprzerwanie jest w rękach tej samej rodziny. Pasja do ręcznej produkcji mebli, przekazywana z pokolenia na pokolenie (dziś już piąte), sprawiła, iż aktualny właściciel firmy – Jan Ryde, z dumą gwarantuje niezawodność sygnowanych własnym nazwiskiem produktów.

Do produkcji łóżek w firmie Hästens wybiera się tylko naturalne materiały najwyższej jakości. Wykorzystuje się najlepszej klasy bawełnę, końskie włosie, len, czystą wełnę oraz drewno sosnowe z terenów północnej Szwecji. Klasę i jakość produktów docenił Szwedzki Dwór Królewski, na który firma dostarcza swoje wyroby od 1952 roku.

W warszawskim salonie dostępny jest pełen asortyment produktów HästensW nowo otwartym warszawskim salonie dostępny jest pełen asortyment produktów Hästens. Znajduje się wśród nich również wykonywane z największą precyzją, najdroższe łóżko świata – Vividus, gwarantujące iście królewski sen. Oferta firmy, poza ekskluzywnymi łóżkami, jest bogata także w akcesoria do sypialni, taki jak kołdry, poduszki, pościel, piżamy oraz szereg przydatnych drobiazgów.

Otwarcie salonu Hästens w Domotece jest pierwszym etapem obecności marki w Polsce. W ciągu trzech lat ma zostać otwartych kolejnych osiem sklepów na terenie całego kraju.

Do produkcji łózek wykorzystuje się najlepszej klasy bawełnę, końskie włosie, len, czystą wełnę oraz drewno sosnowe
aktualizacja: 2008-06-10

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Chciałabym zobaczyć taki salon w Gdańsku ;/

Gość Anonimka

11 Sie 2009, 13:41

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze