Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Komfortowa promocja na dywany

KOMFORT obniżył ceny kilku tysięcy dywanów nawet o 50%. Promocja potrwa do końca miesiąca.

Jesienna akcja promocyjna firmy Sklepy KOMFORT SA obejmuje szeroką paletę oryginalnych dywanów pochodzących z kolekcji 2008 i wcześniejszych. Na klientów zainteresowanych wyprzedażą, czeka ponad 8000 produktów w obniżonych cenach. Teraz każdy, kto odwiedzi jeden z ponad 120 sklepów KOMFORT na terenie całej Polski, może nabyć dywany od 10 do 50% taniej.

Rozpoczął się sezon jesiennych wyprzedaży i z tej okazji obniżyliśmy ceny ponad 70% dywanów powyżej 1000 PLN, dostępnych w ofercie sklepów KOMFORT. Zakup dywanu to oryginalny sposób na odmianę wystroju wnętrza - nie jest montowany na stałe i można go zmieniać praktycznie co sezon. Dla ułatwienia wszystkie produkty objęte promocją otrzymały specjalne oznaczenia, informujące o wysokości rabatu i nowej cenie dywanu. – powiedziała Bożena Tomczyk, Manager Branży Dywany firmy Sklepy KOMFORT SA.

Dywan

 

aktualizacja: 2008-10-15

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Jaki koc wybrać?
Jaki koc wybrać? Dodatkowe okrycie w chłodniejsze wieczory, narzuta na łóżko czy dekoracyjny dodatek w salonie - koc może pełnić wiele funkcji. Jeśli ...
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze