Budujemy Dom
Wykańczanie / Schody / Aktualności

Schody strychowe EXTREME

W przypadku słabo izolowanego dachu lub nieogrzewanego strychu warto ograniczyć straty ciepła instalując schody, które zabezpieczą dom przed dużymi stratami ciepła i mostkiem termicznym.

Schody strychowe EXTREME

W takim przypadku doskonale sprawdzą się schody EXTREME o grubości klapy 76 mm, posiadające współczynnik przenikania klapy = 0,55 W/(m2•K). Schody standardowo wyposażone są w stopki zabezpieczające podłogę przed rysowaniem oraz poręcz, specjalną uszczelkę w klapie, zamek z 2 punktami dociskającymi i bardzo solidną skrzynię o wysokości 18 cm.

W sklepie WWW.4IQ.COM.PL model EXTREME dostępny jest od ręki w poniższych wymiarach: 112 x 60, 112 x 70, 120 x 60, 120 x 70, 90 x 60, 90 x 70, 100 x 60 i 100 x 70 cm.

Firma powiązana: 4iq Group
aktualizacja: 2016-12-01

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Schody gięte ażurowe w ofercie firmy Schody Prudlik
Schody gięte ażurowe w ofercie firmy Schody Prudlik Nowość w ofercie firmy Schody Prudlik, to niezwykłe schody gięte ażurowe, wykonane z drewna dębowego bejcowanego. Balustrada jest zrobiona ...
Schody strychowe EXTREME
Schody strychowe EXTREME W przypadku słabo izolowanego dachu lub nieogrzewanego strychu warto ograniczyć straty ciepła instalując schody, które zabezpieczą dom ...
Gotowe bloki schodowe - nowość od Buszrem
Gotowe bloki schodowe - nowość od Buszrem Gotowe bloki schodowe Buszrem umożliwiają szybkie i proste budowanie schodów i różnicowanie poziomów wykonywanej nawierzchni.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze