Budujemy Dom

Schody strychowe EXTREME

Artykuł na: minutę

W przypadku słabo izolowanego dachu lub nieogrzewanego strychu warto ograniczyć straty ciepła instalując schody, które zabezpieczą dom przed dużymi stratami ciepła i mostkiem termicznym.

Schody strychowe EXTREME

W takim przypadku doskonale sprawdzą się schody EXTREME o grubości klapy 76 mm, posiadające współczynnik przenikania klapy = 0,55 W/(m2•K). Schody standardowo wyposażone są w stopki zabezpieczające podłogę przed rysowaniem oraz poręcz, specjalną uszczelkę w klapie, zamek z 2 punktami dociskającymi i bardzo solidną skrzynię o wysokości 18 cm.

W sklepie WWW.4IQ.COM.PL model EXTREME dostępny jest od ręki w poniższych wymiarach: 112 x 60, 112 x 70, 120 x 60, 120 x 70, 90 x 60, 90 x 70, 100 x 60 i 100 x 70 cm.

Firma powiązana: 4iQ Group
aktualizacja: 2016-12-01

Dodaj komentarz

Schody gięte ażurowe w ofercie firmy Schody Prudlik
Schody gięte ażurowe w ofercie firmy Schody Prudlik Nowość w ofercie firmy Schody Prudlik, to niezwykłe schody gięte ażurowe, wykonane z drewna dębowego bejcowanego. Balustrada jest zrobiona ...
Schody strychowe EXTREME
Schody strychowe EXTREME W przypadku słabo izolowanego dachu lub nieogrzewanego strychu warto ograniczyć straty ciepła instalując schody, które zabezpieczą dom ...
Gotowe bloki schodowe - nowość od Buszrem
Gotowe bloki schodowe - nowość od Buszrem Gotowe bloki schodowe Buszrem umożliwiają szybkie i proste budowanie schodów i różnicowanie poziomów wykonywanej nawierzchni.

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".