Budujemy Dom
Wykańczanie / Schody / Aktualności

Oświetlenie schodów za symboliczną złotówkę

Z początkiem roku 2009 w ofercie firmy Rintal Polska pojawiły się schody Knock Design. Tylko do 30 kwietnia elementy oświetlenia można nabyć za symboliczną złotówkę (cena poza promocją wynosi 2 080 zł netto)!

Pionierskim pomysłem Knock Design jest zastosowanie elementach technologii oświetleniowej LEDWłoscy projektanci tego modelu schodów natchnienie czerpali z najnowszych trendów łącząc klasykę z nowoczesnym nurtem w stylistyce wnętrz. W efekcie powstał produkt nie tylko o wysokiej wartości użytkowej, ale także nowatorskim wyglądzie i kształcie – mówi Wojciech Szymański, Prezes Zarządu firmy Rintal Polska.

Model Knock Design oparty jest na zamkniętych, metalowych profilach o przekroju prostokątnym, które w standardzie występują w kolorach czarnym i szarym. Pionierskim pomysłem jest zastosowanie w tych elementach technologii oświetleniowej LED.

Słabo oświetlone pomieszczenia otoczone są nieprzyjazną aurą, która negatywnie wpływa na nastrój i samopoczucie. Tymczasem dyskretny krąg światła odbijający się od powierzchni stopnia stwarza klimat do odpoczynku, którego nie da się osiągnąć przy tradycyjnym górnym oświetleniu.

Za symboliczną złotówkę

Zaoszczędzoną kwotę można przeznaczyć na ciekawe dodatki, jakie przewidziane zostały dla tego modelu schodów. Klient może wybrać ekskluzywne poręcze i balustrady wykonane ze stali nierdzewnej. Dostępnymi opcjami są również listwy ozdobne pod balustradę lub zastosowanie niestandardowego koloru stopni lub konstrukcji w/g palety kolorów Ral. W grę wchodzi także montaż dodatkowych elementów maskujących grubość stropu – wylicza Wojciech Szymański.

Do dyspozycji klientów pozostają także doradcy techniczni, którzy na życzenie wykonają bezpłatny pomiar, udzielą niezbędnych informacji oraz udostępnią wstępny projekt wraz z precyzyjną wyceną. Nie bez znaczenia jest również termin realizacji - montaż następuje w już po miesiącu od daty złożenia zamówienia i to w ciągu zaledwie jednego dnia!

 

Firma powiązana: Rintal Polska
aktualizacja: 2009-02-03

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Schody gięte ażurowe w ofercie firmy Schody Prudlik
Schody gięte ażurowe w ofercie firmy Schody Prudlik Nowość w ofercie firmy Schody Prudlik, to niezwykłe schody gięte ażurowe, wykonane z drewna dębowego bejcowanego. Balustrada jest zrobiona ...
Schody strychowe EXTREME
Schody strychowe EXTREME W przypadku słabo izolowanego dachu lub nieogrzewanego strychu warto ograniczyć straty ciepła instalując schody, które zabezpieczą dom ...
Gotowe bloki schodowe - nowość od Buszrem
Gotowe bloki schodowe - nowość od Buszrem Gotowe bloki schodowe Buszrem umożliwiają szybkie i proste budowanie schodów i różnicowanie poziomów wykonywanej nawierzchni.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze