Budujemy Dom
Stan surowy / Ściany i stropy / Aktualności

Ruszył sklep remontowo-budowlany bricoman.pl

Należąca do grupy Adeo firma Bricoman uruchomiła internetowy sklep remontowo-budowlany. Oferta obejmuje 14 000 pozycji: od cegieł i tynków, po kabiny prysznicowe, baterie i artykuły wykończeniowe. Aż dotąd kompleksowe zakupy budowlane wymagały wizyty w tradycyjnym składzie lub w kilku wyspecjalizowanych sklepach internetowych.

Arnaud Boule, dyrektor generalny Bricoman Polska

Arnaud Boule, dyrektor generalny Bricoman Polska

Myśląc o zakupach w Internecie, skojarzenie z artykułami remontowo-budowlanymi jest wciąż dość odległe. Istnieje wprawdzie wiele budowlanych sklepów internetowych, ale posiadają one wąską specjalizację: np. artykuły łazienkowe, izolacyjne, dachy, kominki.

Dokonanie kompleksowych zakupów wymaga odwiedzenia kilku różnych sklepów, co zajmuje więcej czasu i wymaga opłacenia oddzielnie transportu z kilku miejsc. Można też skorzystać ze sklepu stacjonarnego, ale trwa to dłużej i najczęściej oznacza pogodzenie się z nieco wyższymi cenami. Firma Bricoman uruchomiła sklep, który jest odpowiedzią na potrzeby zarówno profesjonalistów i klientów indywidualnych. W końcu czas i pieniądze chcą zaoszczędzić jedni i drudzy.    
            
Ile sztuk macie? Za ile? Na kiedy będą dostarczone?
Oto typowe pytania, które zadają klienci zainteresowani konkretnym towarem.

Pierwszą zaletą sklepu bricoman.pl są niskie ceny na większość towarów – średnio o 5 – 15% w porównaniu z identycznymi towarami dostępnymi w sklepach tradycyjnych. Ceny podane na stronie sklepu są prawdziwymi cenami, a nie orientacyjnymi. Czasem różnice mogą być jeszcze większe.

Transport kabiny prysznicowej, czy pieca na drugi koniec Polski wcale nie należą do wyjątków. Kolejnym atutem sklepu jest duży wybór towarów, wraz z wyświetloną informacją ile sztuk określonego artykułu znajduje się na stanie. Większość jest dostępnych w dużej ilości od ręki i nie wymaga zamawiania. A wtedy pozostaje tylko sprawdzić cenę i termin transportu. Płatność można uregulować przelewem, kartą kredytową lub przy odbiorze u kierowcy – mówi Arnaud Boule, dyrektor generalny Bricoman Polska.     

Rekord branży - 14 000 artykułów dostępnych w sieci
Żaden internetowy sklep budowlany w Polsce nie może pochwalić się tak bogatym i wszechstronnym asortymentem. Co ważne, na stronie jest zaprezentowana pełna oferta sklepu, a nie jedynie wybrane pozycje. Na stronie bricoman.pl znajdziemy materiały budowlane, stolarkę, artykuły elektryczne, metalowe, hydrauliczne, narzędzia, glazurę, artykuły sanitarne, hydrauliczny, farby i wiele innych.

Oczywiście sklep jest otwarty całą dobę przez cały rok, więc zakupów można dokonać nawet w wolny, świąteczny wieczór. W sklepie internetowym mamy także możliwość porównania cen tych samych towarów w innych sklepach. Możemy także pobrać fiszki montażowe dedykowane poszczególnym grupom produktowym dotyczącym np. układaniu gresu, montażu karnisza, drzwi itd. Przy specjalistycznych zamówieniach można skorzystać z pomocy konsultantów. Aby dodatkowo uatrakcyjnić ofertę, na stronie bricoman.pl wprowadzane są „okazje” - krótkie, limitowane partie produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sklep nie tylko wirtualny
Bricoman.pl nie jest jedynie sklepem internetowym – towarzyszą mu dwa tradycyjne składy budowlane: w Warszawie i w Poznaniu. Dla klientów oznacza to kilka dodatkowych korzyści. Po pierwsze zamówiony towar można odebrać osobiście, a przy okazji skorzystać z mieszalnika farb, czy tynków lub z wypożyczalni narzędzi. Istnieje także możliwość zwrotu niewykorzystanych materiałów w pełnych paczkach. Przyjazd do klepu daje także możliwość zobaczenia produktu, złożenia reklamacji, czy porozmawiania z doradcą. Zarówno przez Internet jak i na miejscu można skredytować zakup.

Dla profesjonalisty i dla amatora
Większość ludzi choć raz w życiu doświadcza budowy lub remontu swoich „czterech kątów” i konieczności zakupów budowlanych. Dla profesjonalistów są one nieodłącznym elementem życia zawodowego. Wolny czas mija nam na wielogodzinnym chodzeniu po , sklepach z glazurą czy materiałami wykończeniowymi. Jesteśmy przez to nerwowi i zmęczeni. A gdyby to wszystko uczynić prostszym, szybszym i przyjemniejszym? Taką możliwość dadzą niewątpliwie zakupy przez Internet w markecie budowlano-remontowym bricoman.pl, który właśnie ruszył.

 

Firma powiązana: BRICOMAN
aktualizacja: 2010-11-08

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Faktycznie, ceny w bricoman dosc konkurencyjne. Polecam.

Gość Obserwator

21 Lis 2010, 20:17

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

Za nami II edycja gali dla firm wykonawczych w systemie Ytong Silka Multipor
Za nami II edycja gali dla firm wykonawczych w systemie Ytong Silka Multipor W Kazimierzu Dolnym wręczono statuetki Lidera Budownictwa 2017 dla najlepszych firm wykonawczych budujących w Polsce w systemie Ytong Silka ...
Nowa odsłona portalu stropy.pl
Nowa odsłona portalu stropy.pl Popularny wśród inwestorów portal www.stropy.pl, którego celem jest pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania stropowego, jest już dostępny ...
Strop VECTOR z najlepszą akustyką na rynku
Strop VECTOR z najlepszą akustyką na rynku Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR to innowacyjne rozwiązanie, które łączy zalety tradycyjnych systemów stropowych (typu Teriva i Filigran), ...
Najbardziej znane marki
Materiały ścienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze