Budujemy Dom
Stan surowy / Ściany i stropy / Aktualności

Odświeżona witryna wienerberger.pl

Producent ceramiki budowlanej, firma Wienerberger, odświeżyła i unowocześniła wygląd swojej strony internetowej. Intuicyjne menu, nowoczesna grafika, możliwość publikowania informacji na portalach społecznościowych, swobodne wyszukanie i porównanie produktów to tylko niektóre ze zmian na www.wienerberger.pl

Odświeżona witryna wienerberger.plPod koniec 2011 roku ruszyła nowa strona firmy Wienerberger. Uproszczona, intuicyjna nawigacja pozwala szybko uzyskać poszukiwane informacje. Za pomocą przyjaznej w obsłudze wyszukiwarki produktów można znaleźć materiały przeznaczone do budowy danego elementu domu oraz jego otoczenia – ogrodzenia, architektury ogrodowej, grilla, garażu.

Przydatną funkcją jest również przeszukiwanie produktów w zależności od koloru, struktury czy kształtu, a także pod względem parametrów technicznych. Wyszukiwarka to nie jedyne źródło informacji na temat produktów firmy Wienerberger. Dokładne opisy asortymentu znajdują się też w wirtualnym salonie wystawowym pod adresem , w galerii realizacji natomiast można przyjrzeć się możliwościom aranżacyjnym produktów.

Zarówno klienci indywidualni, wykonawcy, architekci, jak i dziennikarze branżowi odnajdą jeszcze więcej przydatnych opcji na nowej stronie. Pojawia się tam wiele materiałów instruktażowych dla wykonawców i inwestorów oraz porad związanych z murowaniem czy układaniem dachu.

Architekci oraz konstruktorzy mogą bezpłatnie pobrać narzędzia Porotherm CAD Studio i w prosty sposób zaprojektować budynek z pustaków Porotherm. O przejrzystości strony przekonają się też dziennikarze, którzy szybko odnajdą biuro prasowe, a w nim informacje o nowościach produktowych, wydarzeniach z życia firmy, a także pobiorą odpowiednie katalogi czy materiały.

Przejrzystość, czytelność i interaktywność to dziś główne wymagania użytkowników wobec stron internetowych. Firma Wienerberger ciągle ulepsza swoją witrynę, dzięki czemu może w lepszy sposób komunikować się ze swoimi klientami.

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowa odsłona portalu stropy.pl
Nowa odsłona portalu stropy.pl Popularny wśród inwestorów portal www.stropy.pl, którego celem jest pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania stropowego, jest już dostępny ...
Strop VECTOR z najlepszą akustyką na rynku
Strop VECTOR z najlepszą akustyką na rynku Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR to innowacyjne rozwiązanie, które łączy zalety tradycyjnych systemów stropowych (typu Teriva i Filigran), ...
Bloczek akustyczny SILIKAT A PLUS od Grupy SILIKATY
Bloczek akustyczny SILIKAT A PLUS od Grupy SILIKATY Grupa SILIKATY ma w swojej ofercie bloczki silikatowe SILIKAT A PLUS, które doskonale nadają się do wznoszenia ścian o podwyższonej izolacyjności ...
Najbardziej znane marki
Materiały ścienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze