Budujemy Dom
Stan surowy / Ściany i stropy / Aktualności

Wienerberger na Targach TARBUD we Wrocławiu

Firma Wienerberger będzie obecna między 16 a 18 marca 2012 roku na odbywających się we Wrocławiu Międzynarodowych Targach Budownictwa TARBUD.

Wienerberger na Targach TARBUD we WrocławiuW tym czasie na stoisku nr 142, na płycie głównej będą odbywać się pokazy murowania w innowacyjnym systemie murowania na sucho Porotherm DRYFIX. Dzięki temu każdy ze zwiedzających będzie mógł na żywo obejrzeć, jak szybko, łatwo i estetycznie można wznieść mury przy użyciu najlepszego dostępnego na polskim rynku rozwiązania.

Dodatkowo na oddzielnej, zewnętrznej wystawce zaprezentujmy także inne produkty z naszej oferty, w tym także nowości. Przedstawiciele i doradcy firmy Wienerberger będą odpowiadać na pytania oraz udzielać informacji, a ci z inwestorów, którzy planują budowę w systemie Porotherm DRYFIX, jeśli przyniosą projekt własnego domu na targi, uzyskają specjalną ofertę na zakup materiału.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska między 16 a 18 marca na targach TARBUD we Wrocławiu na terenie Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1.

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Strop VECTOR z najlepszą akustyką na rynku
Strop VECTOR z najlepszą akustyką na rynku Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR to innowacyjne rozwiązanie, które łączy zalety tradycyjnych systemów stropowych (typu Teriva i Filigran), ...
Bloczek akustyczny SILIKAT A PLUS od Grupy SILIKATY
Bloczek akustyczny SILIKAT A PLUS od Grupy SILIKATY Grupa SILIKATY ma w swojej ofercie bloczki silikatowe SILIKAT A PLUS, które doskonale nadają się do wznoszenia ścian o podwyższonej izolacyjności ...
Coraz więcej projektantów oraz inwestorów wybiera strop VECTOR
Coraz więcej projektantów oraz inwestorów wybiera strop VECTOR Strop to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych budynku. Odpowiedni jego wybór zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo i późniejszy ...
Najbardziej znane marki
Materiały ścienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze