Budujemy Dom
Stan surowy / Ściany i stropy / Aktualności

Wiosenna promocja cegieł Röben

Od 27 marca do końca kwietnia 2017 r. cegły klinkierowe Röben są dostępne w obniżonych cenach! Promocją objęte zostały wszystkie cegły produkowane w Środzie Śląskiej.

Wiosenna promocja cegieł Röben

Do końca kwietnia cegły marki Röben będzie można kupić w atrakcyjniejszych cenach. Promocją zostały objęte wszystkie cegły produkcji krajowej, czyli ponad 20 wzorów cegieł rustykalnych, gładkich, cieniowanych, ryflowanych bądź glazurowanych, wytwarzanych w zakładach w Środzie Śląskiej.

Średzkie cegły wyróżnia nie tylko szeroka gama kolorów i wykończeń, ale przede wszystkim wysoka jakość. Te trwałe, ognio- i mrozoodporne, a także niepodatne na działanie warunków atmosferycznych produkty klinkierowe to jedne z najwytrzymalszych materiałów wykończeniowych.

Wiosenna promocja dotyczy formatów NF oraz NF-SP i obowiązuje we wszystkich punktach sprzedaży i hurtowniach dystrybuujących produkty Röben. Więcej informacji dotyczących tej oferty udzielają reprezentanci marki oraz jej dystrybutorzy.

Firma powiązana: Roben
aktualizacja: 2017-04-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Za nami II edycja gali dla firm wykonawczych w systemie Ytong Silka Multipor
Za nami II edycja gali dla firm wykonawczych w systemie Ytong Silka Multipor W Kazimierzu Dolnym wręczono statuetki Lidera Budownictwa 2017 dla najlepszych firm wykonawczych budujących w Polsce w systemie Ytong Silka ...
Nowa odsłona portalu stropy.pl
Nowa odsłona portalu stropy.pl Popularny wśród inwestorów portal www.stropy.pl, którego celem jest pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania stropowego, jest już dostępny ...
Strop VECTOR z najlepszą akustyką na rynku
Strop VECTOR z najlepszą akustyką na rynku Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR to innowacyjne rozwiązanie, które łączy zalety tradycyjnych systemów stropowych (typu Teriva i Filigran), ...
Najbardziej znane marki
Materiały ścienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze