Budujemy Dom
Stan surowy / Ściany i stropy / Aktualności

Nowa odsłona Budowane.pl

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu budowlanego serwis www.budowane.pl, obejmujący relacje foto i wideo z inwestycji realizowanych w Systemie 20 cm, zmienił swoją szatę graficzną i architekturę informacji. Celem wprowadzonych zmian jest jeszcze większe ułatwienie użytkownikom serwisu dotarcia do interesujących ich informacji.

Nowa odsłona Budowane.pl Nowatorski projekt Xella Polska, który powstał w kwietniu 2007 roku, obejmuje już kilkadziesiąt inwestycji z zakresu budownictwa jednorodzinnego, wielkoformatowego i rolniczego. Każda z nich jest opisana oraz udokumentowana materiałem fotograficznym i filmowym, w którym inwestorzy, wykonawcy i architekci dzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami związanymi z prowadzonymi pracami budowlanymi. Tym sposobem w serwisie znalazło się już kilkadziesiąt filmów wideo i kilkaset zdjęć.

Aby ułatwić użytkownikom dostęp do materiałów zdjęciowych i filmowych, w nowej wersji serwisu zostały one zintegrowane z opisem każdej inwestycji. Powstał też dział „Aktualności" z bieżącymi informacjami z rynku budowlanego.

Budowane.pl cieszy się ogromnym zainteresowaniem internatów. Inwestorzy sami zgłaszają się do nas i zapraszają na swoje budowy, a podczas swojego istnienia serwis zyskał ok. 50 tysięcy użytkowników - mówi pomysłodawczyni projektu Monika Mychlewicz, Kierownik Działu Marketingu Xella Polska.

Podpatrzone okiem kamery tajemnice sztuki budowlanej mogą okazać się przydatne każdemu, kto przymierza się do budowania własnego domu. Dokumentacja z placu budowy umożliwia przyszłym inwestorom zapoznanie się z najróżniejszymi pomysłami. Filmy i fotografie potwierdzają wszechstronność zastosowania bloczków YTONG i SILKA jako nie tylko łatwych w montażu i energooszczędnych, ale też pozwalających na realizację niekonwencjonalnych rozwiązań zarówno bryły budynku, jak i jego wnętrza.

Materiał fotograficzny i filmowy dla Budowane.pl realizują ekipy Tomasza Meusia i agencji Omnitan Studio.

Nową wersję strony przygotowały agencje Omnitan Studio i E-Trust.

 

Firma powiązana: Xella Polska
aktualizacja: 2009-04-01

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Strop VECTOR z najlepszą akustyką na rynku
Strop VECTOR z najlepszą akustyką na rynku Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR to innowacyjne rozwiązanie, które łączy zalety tradycyjnych systemów stropowych (typu Teriva i Filigran), ...
Bloczek akustyczny SILIKAT A PLUS od Grupy SILIKATY
Bloczek akustyczny SILIKAT A PLUS od Grupy SILIKATY Grupa SILIKATY ma w swojej ofercie bloczki silikatowe SILIKAT A PLUS, które doskonale nadają się do wznoszenia ścian o podwyższonej izolacyjności ...
Coraz więcej projektantów oraz inwestorów wybiera strop VECTOR
Coraz więcej projektantów oraz inwestorów wybiera strop VECTOR Strop to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych budynku. Odpowiedni jego wybór zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo i późniejszy ...
Najbardziej znane marki
Materiały ścienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze