Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Kamień dekoracyjny Albero z serii Relief firmy Bruk-Bet

Kamień dekoracyjny Albero z serii Relief firmy Bruk-Bet

Dekoracja ścienna nie musi ograniczać się do farby i tapety. Jeśli chcemy w nietuzinkowy sposób wyeksponować wybrane miejsca w domu, warto zwrócić uwagę na nowy kamień dekoracyjny Albero z serii Relief od firmy Bruk-Bet.

Sekretem urody kamienia dekoracyjnego Albero jest wyjątkowa faktura i naturalna kolorystyka. Jego pojedyncze elementy przypominają układane w stos szczapy drewna. Wygląd surowych polan nadaje wyrazistości klasycznym aranżacjom, a w przypadku wnętrz designerskich doskonale komponuje się z prostotą dekoracji. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości kamień ten może być stosowany również na zewnątrz – na elewacjach lub jako okładzina murków ogrodowych.

Kamień dekoracyjny Albero dostępny jest w trzech, naturalnych kolorach o smakowitych odcieniach latte, cappuccino i mlecznej czekolady. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu strony montażowej każdego z elementów, można go montować samodzielnie, bez pomocy specjalistów.

Po przygotowaniu podłoża – wyczyszczeniu ściany z resztek farb i tapet, odpyleniu i wysuszeniu – w prosty sposób mocuje się go na zaprawę klejową.

Kamień dekoracyjny Albero z serii Relief

Ilość w opakowaniu: 0,48 m2

Cena brutto 104,55-108,24 zł /opakowanie

Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2012-12-21

Dodaj komentarz

Zdaniem naszych Czytelników

Potwierdzam, że nie tylko bardzo dobrze ten kamień ścienny wygląda, ale jest niezwykle trwały. Mam trochę inny wzór tego samego producenta i nie straszne mu żadne niesprzyjające warunki atmosferyczne. Potwierdzam więc dobrą opinię z artykułu.

Gość rolaskol

13 Kwi 2013, 17:05

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Zobacz też:

20-lecie marki Muraspec - relacja
20-lecie marki Muraspec - relacja Konkurs na projekt designerskiej lampy oraz sentymentalna podróż przez dwie dekady wzornictwa i aranżacji wnętrz, to tylko niektóre atrakcje, ...
Obchody 20-lecia Muraspec w Polsce
Obchody 20-lecia Muraspec w Polsce 20-lecie istnienia na polskim rynku obchodzi marka Muraspec - światowej sławy producent oklein ściennych. Z tej okazji 21 września 2017 r. ...
DUOline - nowa linia mocowań do każdego podłoża
DUOline - nowa linia mocowań do każdego podłoża Firma fischerpolska wprowadziła do oferty dwukomponentowe mocowania do kotwienia we wszystkich rodzajach podłoży. W skład linii DUO wchodzi ...
Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze