Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Nowości do płyt gipsowo-kartonowych

Nowości do płyt gipsowo-kartonowych

ALPOL GIPS producent chemii budowlanej wprowadził na rynek dwa nowe produkty przeznaczone do wykonywania połączeń płyt g-k: gips szpachlowy elastyczny AG S17 i gładź gipsową finiszową super białą AG S24.

ALPOL GIPS producent chemii budowlanej wprowadził na rynek dwa nowe produkty przeznaczone do wykonywania połączeń płyt g-k: gips szpachlowy elastyczny AG S17 i gładź gipsową finiszową super białą AG S24.

Gips szpachlowy elastyczny AG S17 przeznaczony jest do ręcznego szpachlowania połączeń płyt gipsowo-kartonowych. Specjalnie opracowany skład nadaje mu wysoką elastyczność dzięki czemu nie jest wymagane zbrojenie taśmami.

Gładź gipsowa finiszowa super biała AG S24 to produkt o podwyższonej elastyczności, idealny do wygładzania tychże spoin oraz do wykonywania gładzi na ścianach i sufitach.

Produkty należy przechowywać w oryginalnych, nieuszkodzonych opakowaniach i suchych pomieszczeniach - 9 miesięcy od daty produkcji. Należy je chronić przed zawilgoceniem w czasie transportu i składowania.

Sugerowana cena detaliczna brutto za worek 20 kg = 76 zł (AG S17), 53 zł (AG S24)

Firma powiązana: Piotrowice II
aktualizacja: 2014-03-17

Dodaj komentarz

Zobacz też:

20-lecie marki Muraspec - relacja
20-lecie marki Muraspec - relacja Konkurs na projekt designerskiej lampy oraz sentymentalna podróż przez dwie dekady wzornictwa i aranżacji wnętrz, to tylko niektóre atrakcje, ...
Obchody 20-lecia Muraspec w Polsce
Obchody 20-lecia Muraspec w Polsce 20-lecie istnienia na polskim rynku obchodzi marka Muraspec - światowej sławy producent oklein ściennych. Z tej okazji 21 września 2017 r. ...
DUOline - nowa linia mocowań do każdego podłoża
DUOline - nowa linia mocowań do każdego podłoża Firma fischerpolska wprowadziła do oferty dwukomponentowe mocowania do kotwienia we wszystkich rodzajach podłoży. W skład linii DUO wchodzi ...
Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze