Budujemy Dom
Wykańczanie / Ściany wewnętrzne / Aktualności

Zaczarowana szafa dzieci z Bogumiłka

Firma Komandor, zajmująca się kompleksowo usługami wyposażenia wnętrz, postanowiła wesprzeć Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bogumiłku i podarowała dzieciom, zaprojektowaną dla nich przez artystów szafę oraz szatnię.

Do akcji przyłączyły się polskie gwiazdy. Jaga Hupało – polska kreatorka wizerunku i stylistka fryzur – wraz z mężem Thomasem Wolffem stworzyli dla wychowanków Ośrodka „Projekt specjalny”. Jest nim barwna szafa, ręcznie malowana przez znaną parę oraz dzieci z Bogumiłka.

Choć jego twórcy to prawdziwi specjaliści od pielęgnacji włosów, współtworzący jeden z najbardziej renomowanych salonów fryzjerskich w Polsce i wydawać by się mogło, że ich specjalizacje nie mają nic wspólnego z aranżacjami wnętrz i meblami, efekty są niesamowite.

W sali do ćwiczeń polisensorycznych powstała szafaJaga Hupało, Thomas Wolff i dzieci wspólnie pomalowali szafę
Jaga Hupało, Thomas Wolff i dzieciSzafa firmy Komandor ukończona

W jednym miejscu i czasie udało się połączyć ich kreatywność wraz z rozwiązaniami zabudowy firmy Komandor. Jej przedstawiciele zadbali, by w sali do ćwiczeń polisensorycznych powstała niezbędna tam szafa. Resztą zajęli się Jaga Hupało, Thomas Wolff i dzieci – wspólnie ją… pomalowali!

Komandor zaaranżował także pomieszczenia szatni dla dzieci w Ośrodku. Zostały one wyposażone w otwarte zabudowy – funkcjonalne i wygodne, nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Bogumiłku już od 38 lat służy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnym intelektualnie – upośledzonym umysłowo w stopniu umiarkowanym i znacznym.

Niedawno losem jego mieszkańców zainteresowała się także Fundacja Niezapominajka. „Życie normalne wcale nie jest normalne”, mówi z przekorą Ilona Felicjańska, fundator i prezes Fundacji. Normą wcale nie musi być zdrowie, pomyślność i dostatnie życie. Dla wielu ludzi ich normą jest, niestety, codzienne zmaganie się ciężkimi, często nieuleczalnymi chorobami.

 

Firma powiązana: Komandor
aktualizacja: 2009-01-23

Dodaj komentarz

Zobacz też:

20-lecie marki Muraspec - relacja
20-lecie marki Muraspec - relacja Konkurs na projekt designerskiej lampy oraz sentymentalna podróż przez dwie dekady wzornictwa i aranżacji wnętrz, to tylko niektóre atrakcje, ...
Obchody 20-lecia Muraspec w Polsce
Obchody 20-lecia Muraspec w Polsce 20-lecie istnienia na polskim rynku obchodzi marka Muraspec - światowej sławy producent oklein ściennych. Z tej okazji 21 września 2017 r. ...
DUOline - nowa linia mocowań do każdego podłoża
DUOline - nowa linia mocowań do każdego podłoża Firma fischerpolska wprowadziła do oferty dwukomponentowe mocowania do kotwienia we wszystkich rodzajach podłoży. W skład linii DUO wchodzi ...
Najbardziej znane marki
Sucha zabudowa (płyty g-k i g-w) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze