Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Aktualności

Deska tarasowa Gamrat z kompozytu drewna

Deska tarasowa Gamrat z kompozytu drewna

Deska tarasowa Gamrat z kompozytu drewna to nowoczesny produkt, perfekcyjnie imitujący drewno, który idealnie wkomponowuje się w otoczenie każdego domu i doskonale sprawdza się jako materiał budowlany do aranżacji tarasu, pomostu, balkonu, deptaka czy obrzeży basenów.


To połączenie natury i nowoczesności, a więc wysoko wyselekcjonowanej mączki drzewnej z tworzywem sztucznym. Produkt ten przewyższa swym standardem drewno, ponieważ wyeliminowano w nim wady tego materiału, a koekstruzja materiału, czyli jego dwuwarstwowość gwarantuje stabilność koloru na długi czas. Produkt ten został stworzony z myślą o osobach ceniących sobie elegancję, wygodę, prostotę wykonania oraz komfort użytkowania przez wiele lat.

Deska tarasowa Gamrat charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością mechaniczną i jest odporna na wysoką i niską temperaturę. Nie gnije, nie zniekształca się, nie pęka i nie ma drzazg, a przede wszystkim nie wymaga barwienia i impregnacji – jest łatwa w montażu, eksploatacji i czyszczeniu. Dzięki tym cechom, przez lata możemy cieszyć się niezmiennością formy i estetyki.

Dodatkowym atutem deski tarasowej Gamrat jest 25-letnia gwarancja producenta udzielana na gnicie i butwienie.

Firma powiązana: Gamrat SA
aktualizacja: 2015-06-23

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowa oferta kostki brukowej i płyt tarasowych firmy JADAR
Nowa oferta kostki brukowej i płyt tarasowych firmy JADAR Wśród nowości oferowanych przez firmę JADAR warto zwrócić uwagę na kilka kolekcji, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem.
Kostka brukowa Linear Premium
Kostka brukowa Linear Premium Linear Premium to linia kostek brukowych marki Superbruk utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Wyróżnia je piękna satynowa powierzchnia.
Kosze zlewowe - nowość w ofercie Galeco
Kosze zlewowe - nowość w ofercie Galeco Od sierpnia 2017 r. w ofercie Galeco dostępne są kosze zlewowe ułatwiające odprowadzenie wody z płaskich powierzchni np. tarasów czy balkonów.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze