Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Aktualności

Nowy katalog Bruk-Bet na sezon 2015/2016

Funkcjonalność, spójność kolorów, wzorów i faktur, harmonia – to cechy, które charakteryzują przestrzeń idealną. Niezależnie od tego, czy wokół swojego domu preferujemy styl nowoczesny, klasyczny bądź rustykalny, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie w najnowszym katalogu Bruk-Bet na sezon 2015/2016.

Bogato ilustrowane, wypełnione inspirującymi aranżacjami wydanie prezentuje szeroką ofertę płyt i kostek brukowych, płyt tarasowych, stopni schodowych oraz elementów małej architektury. Znajdziemy wśród nich także wiele nowości, które zdefiniują trendy na najbliższe lata.

Nowy katalog Bruk-Bet na sezon 2015/2016

Premiery wielkiego formatu

Bruk-Bet po raz kolejny oddaje do dyspozycji inwestorów indywidualnych, projektantów i architektów kompleksowy przegląd nawierzchni zaprojektowanych z myślą o prywatnych posesjach oraz nowoczesnej przestrzeni publicznej. Wśród najnowszych propozycji firmy króluje rozważnie dobrana kolorystyka, wielkie formaty oraz różnorodne wykończenia i faktury. Mając na uwadze m.in. zainteresowanie, jakim cieszą się wyroby z ekskluzywnej linii PRESTIGE, Bruk-Bet poszerzył swoją ofertę o linię TOP PRESTIGE, która obok innowacyjnej technologii ochrony nawierzchni Perlon® oferuje najnowocześniejsze wzornictwo w wykończeniach Metalic-Color. Spośród premierowych serii płyt tarasowych i kostek brukowych szczególną uwagę warto zwrócić na płyty tarasowe Porcelito® i Rezydencja®, które charakteryzuje niespotykana dotąd wytrzymałość i estetyka.

Nowe kolekcje płyt tarasowych oraz wielkogabarytowych płyt brukowych wpisują się w coraz częściej preferowany, modernistyczny trend stylistyki zabudowy. Wierzę, że nowe formaty i grubości uznanych serii, takich jak Prospect czy Novator, a także nowoczesne metody obróbki, w tym szlifowane powierzchnie Terazzo czy perłowe wykończenia płyt Porcelito, staną się prawdziwą inspiracją oraz przyczynią się do realizacji wyjątkowych, niepowtarzalnych architektonicznych wizji w przydomowych ogrodach i otaczającej nas przestrzeni publicznej - wyjaśnia Krzysztof Witkowski, Prezes Zarządu Bruk-Bet.

Nie tylko nawierzchnie

Doskonała znajomość najnowszych trendów w projektowaniu przestrzeni zaowocowało stworzeniem przez Bruk-Bet nowych kolekcji produktów. Obok nawierzchni, znaleźć można wśród nich m.in. emanujące klasyczną elegancją bloki schodowe Kavero czy całe serie elementów do zastosowań w ogrodowej architekturze. Spośród tych ostatnich uwagę przykuwają zwłaszcza urokliwe murki z kolekcji Gardenit, które idealnie nadają się do tworzenia lekkich, stylowych konstrukcji małej architektury ogrodowej.

Nowatorskie rozwiązania znajdziemy także w segmencie dekoracyjnych kamieni ściennych. Wśród premierowych kolekcji niewątpliwym powodzeniem cieszyć się będą płyty z serii Decorator Wood i Decorator Kavero, które stanowią odpowiedź na rosnące zainteresowanie naturalnymi materiałami, a także nowoczesne formaty płyt Luna oraz Fala, które idealnie wpisują się w modernistyczne zaaranżowane wnętrza.

Inspiracje pod ręką

Najnowszy katalog Bruk-Bet na sezon 2015/2016 został zaprojektowany tak, aby w jak największym stopniu ułatwić wybór optymalnego rozwiązania. Obok zdjęć aranżacyjnych wykorzystujących dany produkt, przy każdej kolekcji znaleźć można dostępne wymiary oraz możliwe warianty wykończeń. Obok części kolekcji nawierzchni znaleźć możemy informacje o produktach komplementarnych, co ułatwia samodzielne projektowanie przestrzeni ogrodowej.

Katalog Produktów Bruk-Bet na sezon 2015/2016 znaleźć można pod adresem: http://www.bruk-bet.pl/katalog_2015/

 

Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2015-08-20

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Systemy kostek brukowych Libet Mini Trio w nowej wersji Colormix
Systemy kostek brukowych Libet Mini Trio w nowej wersji Colormix Ogromna popularność kostek Via Trio sprawiła, że firma Libet przygotowała ich mniejszy odpowiednik, który pod nazwą Mini Trio uzupełnił ...
Nowa oferta kostki brukowej i płyt tarasowych firmy JADAR
Nowa oferta kostki brukowej i płyt tarasowych firmy JADAR Wśród nowości oferowanych przez firmę JADAR warto zwrócić uwagę na kilka kolekcji, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem.
Kostka brukowa Linear Premium
Kostka brukowa Linear Premium Linear Premium to linia kostek brukowych marki Superbruk utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Wyróżnia je piękna satynowa powierzchnia.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze