Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Aktualności

Trawertynowe inspiracje Libet

Materiały inspirowane wyglądem kamieni znakomicie sprawdzają się w ogrodowych aranżacjach. A dzięki łączeniu ich w kompleksowe rozwiązania, atrakcyjny wygląd idzie w parze z funkcjonalnością. Tak też jest z propozycjami Libet o nazwie Trawertyn, nawiązującymi bezpośrednio do designu naturalnego pierwowzoru.

Trawertynowe inspiracje Libet

Płyta tarasowa, stopień schodowy oraz tegoroczna nowość - palisada - to doskonały sposób na wprowadzenie do przestrzeni spójnej, ale wyrazistej estetyki, zawartej w charakterystycznej, porowatej fakturze poszczególnych elementów.

Dostępne w dwóch inspirujących kolorach, razem umożliwiają one kompleksowe zagospodarowanie ścieżek, tarasów czy kwietników, zapewniając intrygujący klimat całemu otoczeniu, niezależnie do stylistyki, w której zostało ono urządzone.

Nowość Libet - Trawentyn palisada

Firma powiązana: Libet
aktualizacja: 2017-03-14

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Systemy kostek brukowych Libet Mini Trio w nowej wersji Colormix
Systemy kostek brukowych Libet Mini Trio w nowej wersji Colormix Ogromna popularność kostek Via Trio sprawiła, że firma Libet przygotowała ich mniejszy odpowiednik, który pod nazwą Mini Trio uzupełnił ...
Nowa oferta kostki brukowej i płyt tarasowych firmy JADAR
Nowa oferta kostki brukowej i płyt tarasowych firmy JADAR Wśród nowości oferowanych przez firmę JADAR warto zwrócić uwagę na kilka kolekcji, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem.
Kostka brukowa Linear Premium
Kostka brukowa Linear Premium Linear Premium to linia kostek brukowych marki Superbruk utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Wyróżnia je piękna satynowa powierzchnia.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze