Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Aktualności

Stopień Madera - nowość z kolekcji Libet Completto

Stopień Madera z kolekcji Libet Completto to doskonałe uzupełnienie posesji utrzymanej w stylu rustykalnym. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji i zastosowaniu technologii wet-cast, nawiązuje on do struktury drewna.

Stopień Madera - nowość z kolekcji Libet Completto

W połączeniu z komplementarną pod względem kolorystyki i faktury płytą Madera jest w stanie utworzyć niezwykle estetyczną nawierzchnię, wprowadzając do otoczenia przyjemny klimat naturalności. Stopień schodowy Madera jest jednak znacznie trwalszy niż deski - dzięki wykorzystaniu najlepszych surowców oraz dodatkowym zabezpieczeniom wykazuje wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Produkt jest barwiony w masie, dlatego możliwe jest eksponowanie wszystkich jego boków, bez ryzyka utraty walorów estetycznych, zbudowanych z niego schodów. Produkt występuje w dwóch wyjątkowych, utrzymanych w odcieniach szarości barwach - bianco (jasnoszary) i grigio (ciemnoszary), które dodatkowo podkreślają jego elegancki, szlachetny charakter.

Firma powiązana: Libet
aktualizacja: 2017-04-14

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Systemy kostek brukowych Libet Mini Trio w nowej wersji Colormix
Systemy kostek brukowych Libet Mini Trio w nowej wersji Colormix Ogromna popularność kostek Via Trio sprawiła, że firma Libet przygotowała ich mniejszy odpowiednik, który pod nazwą Mini Trio uzupełnił ...
Nowa oferta kostki brukowej i płyt tarasowych firmy JADAR
Nowa oferta kostki brukowej i płyt tarasowych firmy JADAR Wśród nowości oferowanych przez firmę JADAR warto zwrócić uwagę na kilka kolekcji, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem.
Kostka brukowa Linear Premium
Kostka brukowa Linear Premium Linear Premium to linia kostek brukowych marki Superbruk utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Wyróżnia je piękna satynowa powierzchnia.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze