Budujemy Dom
Wokół domu / Tarasy i balkony / Aktualności

Novator® Piano - nowe płyty Bruk-Bet w tonacjach szarości i beżu

Formaty, kolorystyka oraz rodzaj wykończenia nowych płyt Novator® są odpowiedzią na wciąż rosnącą popularność modernistycznego stylu w architekturze.

Novator® Piano - nowe płyty Bruk-Bet w tonacjach szarości i beżu

Gładkie powierzchnie w tonacjach szarości i beżu, geometryczne kształty w postaci ponadczasowych kwadratów i prostokątów oraz regularna siatka spoin dodatkowo podkreślą minimalistyczną aranżację przydomowego podjazdu i nawierzchni w przestrzeni miejskiej.

Choć wybór kolorystyki płyt brukowych jest niezwykle bogaty, to na szczególną uwagę zasługuje szarość, która od kilku sezonów króluje w ogrodach oraz przestrzeniach publicznych. Architekci krajobrazu bardzo chętnie kierują się zasadą „mniej znaczy więcej” oraz koncentrują się na sprawdzonych rozwiązaniach, wykorzystujących szarość jako barwę dominującą.

Połączenie jej z intensywnymi barwami elementów elewacji lub soczystą zielenią wypielęgnowanego trawnika daje piękny efekt końcowy. Grubość płyt brukowych Novator® Piano wynosi 8 cm, dlatego dobrze sprawdzą się na podjazdach do przydomowych garaży.

Dostępne formaty: 60 x 30, 45 x 30, 30 x 30 cm.

Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2017-05-19

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Nowa oferta kostki brukowej i płyt tarasowych firmy JADAR
Nowa oferta kostki brukowej i płyt tarasowych firmy JADAR Wśród nowości oferowanych przez firmę JADAR warto zwrócić uwagę na kilka kolekcji, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem.
Kostka brukowa Linear Premium
Kostka brukowa Linear Premium Linear Premium to linia kostek brukowych marki Superbruk utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Wyróżnia je piękna satynowa powierzchnia.
Kosze zlewowe - nowość w ofercie Galeco
Kosze zlewowe - nowość w ofercie Galeco Od sierpnia 2017 r. w ofercie Galeco dostępne są kosze zlewowe ułatwiające odprowadzenie wody z płaskich powierzchni np. tarasów czy balkonów.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze