Budujemy Dom
Stan surowy / Termoizolacja / Aktualności

Dwie złote statuetki Budowlana Marka Roku 2016 dla Termo Organiki

Najwyższe nagrody, czyli złote statuetki tegorocznej Budowlanej Marki Roku w kategoriach: styropian oraz kompleksowy system ociepleń zdobyła Termo Organika. Styropian lidera rynku kolejny rok z rzędu (piąty raz) został wyróżniony najwyższą nagrodą. 

W kategorii kompleksowe systemy ociepleń System Termo Organika z trzeciego miejsca wspięły się na pierwsze, wyprzedzając konkurencję. Prestiżowe wyróżnienia budowlanej marki roku są wynikiem niezależnych, ogólnopolskich badań przeprowadzonych na próbie ponad 1000 firm wykonawczych.

Tytuł Złota Budowlana Marka Roku 2016 - Kompleksowe Systemy Ociepleń Tytuł Złota Budowlana Marka Roku 2016 - Materiały Termoizolacyjne - Styropian

Złote Nagrody "Budowlana Marka Roku 2016" dla styropianów oraz dla kompletnego systemu ociepleń potwierdzają pozycję Termo Organiki, jako jednej z najlepszych budowlanych marek w Polsce. Wyniki 12 edycji konkursu to efekt wywiadów wśród firm wykonawczych sektora budowlanego z całej Polski. ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadziło ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, które miało na celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wykonawcy spontanicznie wskazali marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz o te, które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości.

Tegoroczne Nagrody Budowlanej Marki to podwójnie ważne wyróżnienie potwierdzające pozycję Termo Organiki, zarówno jako lidera branży wśród producentów styropianu, jak i eksperta od kompletnego systemu ociepleń. To dla naszej firmy szczególnie cenna nagroda, ponieważ jest wynikiem rankingu przeprowadzonego wśród wykonawców, którzy uznali nasze styropiany oraz kompletny system ociepleń za najlepsze na rynku - mówi Witold Rams, wiceprezes członek zarządu Termo Organiki. - Wzięcie udziału w rankingu traktujemy również jak pewnego rodzaju dobrowolne poddanie się ocenie rynku, sprawdzenie marki oraz jej produktów. Zdobycie złotych statuetek w naszych dwóch flagowych kategoriach to cenny dowód uznania, który nas wyjątkowo cieszy i za który dziękujemy.

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Założona w 1997 roku w Mielcu, od prawie 20 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości produktów, od wielu lat pozostaje liderem na polskim rynku ociepleń ze styropianu - EPS. 

Termo Organika, jako jedyna w Polsce firma, posiada na wszystkie swoje płyty styropianowe Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.

Firma powiązana: Termo Organika
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Fasada Roku 2017 na ostatniej prostej
Fasada Roku 2017 na ostatniej prostej Coraz mniej czasu pozostało architektom, inwestorom i wykonawcom, by stanąć do walki o tytuł Fasady Roku 2017, 10 tys. zł oraz pewne miejsce ...
Konkurs Termo Organiki na amatorski film rozstrzygnięty!
Konkurs Termo Organiki na amatorski film rozstrzygnięty! Ogólnopolski konkurs filmowy "Nakręć się na czarne kropki" organizowany przez Termo Organikę, producenta popularnego styropianu "Dalmatyńczyk", ...
Grupa ROCKWOOL świętuje 80 urodziny
Grupa ROCKWOOL świętuje 80 urodziny W listopadzie 2017 roku upłynęła 80. rocznica powstania firmy ROCKWOOL – światowego lidera w produkcji wełny skalnej, dostawcy produktów, ...
Najbardziej znane marki
Wełna mineralna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Ocieplenia - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze