Budujemy Dom
Stan surowy / Termoizolacja / Aktualności

Konkurs filmowy Termo Organiki i Omeny Mensah - Nakręć się na czarne kropki!

13 lipca 2017 r. wystartował wakacyjny konkurs filmowy Termo Organiki. Największy producent styropianu w Polsce, jako organizator konkursu nie stawia żadnych ograniczeń, co do formy dzieła. Wymogiem jest wyeksponowany motyw czarnych kropek, pozytywny przekaz nawiązujący do sloganu firmy: "Myśl ciepło" oraz nieprzekraczalny 60-sekundowy czas trwania filmu.

Konkurs filmowy Termo Organiki i Omeny Mensah - Nakręć się na czarne kropki!

Na profilu Termo Organiki na portalu społecznościowym Facebook pojawił się konkursowy post Termo Organiki, w którym zostały opisane zasady zgłaszania konkursowych filmów. Organizatorzy konkursu liczą, że dzięki konkursowi powstaną kreatywne i ciepłe wizje nawiązujące do czarnych kropek, a być może zostaną również odkryte ciekawe osobowości twórcze. Na autorów najciekawszych filmów czekają nagrody. Łączna pula nagród wynosi 10 000 zł.

Przewodniczącą jury, oceniającego filmowe dzieła, została Omenaa Mensah - popularna i lubiana dziennikarka oraz ambasadorka marki Termo Organika. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia. Filmy można zgłaszać indywidualnie oraz w teamie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Termo Organiki. 

- Nie jest ważne czy zarabiasz na życie produkcją filmów, czy tylko nagrywasz smartfonem. Nakręć się na czarne kropki i pokaż nam swój film. Możesz to zrobić w dowolnej technice oraz gatunku, za pomocą jakiegokolwiek sprzętu, jedyne o czym musisz pamiętać to żeby zmieścić się w 1 minucie – mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor techniczny Termo Organiki – Konkurs w oczywisty sposób nawiązuje do naszego legendarnego już produktu, styropianu w kropki "Dalmatyńczyka", który Termo Organika wymyśliła i wprowadza na rynek już drugą dekadę.

Jak nakręcić się na czarne kropki i wygrać?

Wakacyjny konkurs wystartował 13 lipca i potrwa do 30 września 2017 roku. Wystarczy mieć oryginalny pomysł i nagrać krótki film! Proces zgłoszenia filmu jest bardzo prosty. Należy przesyłać nagrany materiał filmowy w formacie MPEG4, AVI lub MOV za pomocą serwisu WeTransfer na adres: nakrecsienaczarnekropki@termoorganika.pl. Dodatkowo, jako osobną wiadomość należy wysłać na ww. adres krótki formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie organizatora: https://www.termoorganika.pl/konkurs. Tam znajduje się również regulamin konkursu.

Mecenas sztuki

Termo Organika znana jest z zaangażowania w oryginalne przedsięwzięcia inspirowane współczesną sztuką oraz akcji promujących młodą sztukę i jej twórców. Największy producent styropianu organizuje artystyczne konkursy, plenery rzeźby oraz wspiera ciekawe, artystyczne przedsięwzięcia. Firma zasłynęła, jako inicjator konkursu dla studentów Akademii Sztuk Pięknych na styropianową rzeźbę Lecha Wałęsy z okazji XX rocznicy przyznania mu pokojowej nagrody Nobla.

Firma zorganizowała także ogólnopolski konkurs "Termo Organika Gaudi Projekt". Uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować oryginalną elewację, która spełni rolę niepowtarzalnej fasady i jednocześnie termoizolacji. Konkurs był jednocześnie akcją społeczną, która w przystępny sposób promowała energooszczędne rozwiązania w budownictwie. Krakowska firma zorganizowała również ogólnopolski, artystyczny konkurs promujący młode talenty "Sztuka w kropki - Termo Organika".

Oryginalny konkurs adresowany był do twórców reprezentujących różne dziedziny sztuki. Rywalizowały ze sobą prace z zupełnie różnych artystycznych dziedzin: obrazy, rzeźby, fotografie, filmy, przedmioty wzornictwa przemysłowego, w tym projekty mebli, mody, architektury, a także utwory muzyczne, wiersze i opowiadania. Prace oceniło jury składające się z autorytetów świata sztuki i wybitnych osobowości: Anda Rottenberg, Leon Tarasewicz, Barbara Hoff, Jacek Rakowiecki, Tadeusz Rolke, Xawery Żuławski, Krzysztof Knittel oraz Andrzej Chyra.

Firma powiązana: Termo Organika
aktualizacja: 2017-07-17

Dodaj komentarz

ISOVER zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym
ISOVER zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym Producent izolacji marka ISOVER zaprasza klientów indywidualnych i wykonawców do udziału w konkursie fotograficznym "Mój Dom pełen ciepła", ...
Rekorodowe IV Europejskie Forum ETICS w Warszawie
Rekorodowe IV Europejskie Forum ETICS w Warszawie 5 października 2017 r. Warszawa gościła IV Europejskie Forum ETICS, jedno z kluczowych tegorocznych wydarzeń branży budowlanej w Polsce. ...
Politechnika Warszawska oraz Termo Organika razem dla czystego powietrza
Politechnika Warszawska oraz Termo Organika razem dla czystego powietrza 23 października 2017 r. podczas konferencji prasowej w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zaprezentowano ...
Najbardziej znane marki
Wełna mineralna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Ocieplenia - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze