Budujemy Dom
Instalacje / Wentylacja i klimatyzacja / Topowe produkty

Rekuperator - sposób na skuteczną wentylację w Twoim domu

Szukasz sposobu wentylacji, który zaoszczędzi energię, a tym samym znacznie zmniejszy wydatki? Który wyeliminuje wilgoć i pleśń, a tym samym zadba o zdrowe powietrze? Który jest prosty w montażu i utrzymaniu? Te wszystkie cechy ma rekuperator firmy Marley.

Rekuperator - sposób na skuteczną wentylację w Twoim domu

Rekuperator to urządzenie, którego zadaniem jest odzyskiwanie ciepła ze zużytego i usuwanego z pomieszczenia powietrza, a następnie ogrzewanie świeżego powietrza pozyskanego z zewnątrz. Dzięki takiej inteligentnej wentylacji Twój dom na długo pozostanie w najlepszej kondycji.

Dlaczego warto pomyśleć o rekuperatorze Marley?

Zdrowe powietrze. Zdrowe powietrze. Urządzenie bez problemu utrzyma komfortowy, świeży stan powietrza. Ochroni przed nieprzyjemną wilgocią, a w okresie zimowym zadba o optymalny poziom nawilżenia. Nie dopuści do tworzenia się pleśni i do rozwoju innych szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Od tej pory możesz oddychać spokojnie o każdej porze dnia i nocy.

Oszczędność energii. Specjalna konstrukcja pozwala na błyskawiczne gromadzenie lub oddawanie dużych ilości ciepła. Potrafi z powodzeniem odzyskać aż 85% ciepła! Chroni przed ogromną utratą energii - z obecnością urządzenia regularne wietrzenie szczelnych pomieszczeń stanie się już niepotrzebne.

Rekuperator jest wyposażony w filtr G3, który m. in. przechwytuje większe pyłki kwiatowe, mgłę i zadymienie. Można też zastosować filtr F7, skuteczny przy wychwytywaniu sadzy i różnych pyłów przemysłowych. URZĄDZENIE Z POWODZENIEM ZATRZYMUJE WIĘKSZOŚĆ ZWIĄZKÓW CHEMICZNYCH WCHODZĄCYCH W SKŁAD SMOGU.

Rekuperator Marley - sposób na skuteczną wentylację w Twoim domu

Rekuperator Marley - sposób na skuteczną wentylację w Twoim domu

Niski pobór energii. Rekuperator Marley pobiera bardzo niską dawkę energii - mniej więcej tyle, co żarówka siedmiowatowa, telewizor w stanie czuwania albo lodówka energooszczędna. W związku z tym nie zaobserwujesz żadnego drastycznego wzrostu rachunków za prąd.

Dyskretne działanie. Silnik jest oddalony od środka pomieszczenia i znajduje się od jego zewnętrznej strony. Dzięki temu urządzenie pracuje dużo ciszej niż wiele innych dostępnych na rynku. Nie musisz więc martwić się niepotrzebnym hałasem.

Prostota obsługi. Rekuperatorem możesz sprawnie sterować za pomocą pilota, nawet jeśli połączysz ze sobą dwa urządzenia. Co więcej, w przypadku obecności dwóch jednostek znacznie wzrasta efektywność ich działania.

Łatwość montażu. Wystarczy wywiercić otwór przez ścianę, zamontować urządzenie i podłączyć do prądu. To duża wygoda, nieprawdaż?

Rekuperator Marley - sposób na skuteczną wentylację w Twoim domu

Rekuperator Marley to najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu. Przez całą dobę będzie czuwać nad cyrkulacją powietrza, by pozostało ono cudownie świeże, odpowiednio ciepłe i wilgotne.

Logo Marley 

KONTAKT:
www.marley.pl

aktualizacja: 2018-01-12
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze