Budujemy Dom

3 modele oczyszczaczy powietrza firmy Goclever

Artykuł na: 4-5 minut

Firma Goclever wprowadziła do oferty 3 modele oczyszczaczy powietrza, przeznaczonych do użytku domowego. Są wyposażone w kilkustopniowe filtry, mają atrakcyjny wygląd i niską cenę.

3 modele oczyszczaczy powietrza firmy Goclever

Nowe oczyszczacze Goclever skutecznie usuwają szkodliwe cząsteczki PM 2.5, dym, formaldehydy, kurz, bakterie, pleśń, roztocza, zarazki, sierść i elementy naskórka, zapewniając zdrowsze powietrze. Pozwalają tym samym efektywnie walczyć ze smogiem i czynnikami wywołującymi alergie czy napady astmy. Sprawdzą się więc w domach, w których mieszkają małe dzieci czy alergicy. Oczyszczacze różnią się m.in. stopniem zaawansowania (mają 3-, 5- lub 8-stopniowe filtry), tempem filtrowania powietrza (180 m3/h, 280 m3/h lub 365 m3/h), czy powierzchnią, którą mogą efektywnie przefiltrować (15-20 m2, 20-40 m2 lub 40 do 60 m2).

Goclever Cristal Air Pro - model z wysokiej półki

To najbardziej zaawansowana wersja, przeznaczona do mieszkań, w których dominują otwarte przestrzenie, jest wyposażona w dodatkowe funkcje, podnoszące komfort użytkowania.

Oczyszczacz powietrza Goclever Cristal Air ProGoclever Cristal Air Pro usuwa aż 99,97% zanieczyszczeń z powietrza w pomieszczeniach do 60 m2. Jest cichy (poniżej 45 dB), ma dużą wydajność - przepływ powietrza na poziomie 365 m3/h i 8-stopniowe oczyszczanie powietrza. Produkt wyposażono w czytelny wyświetlacz ze wskaźnikiem poziomu stężenia zanieczyszczeń w pomieszczeniu, wilgotności i temperatury, a także wskaźnik zużycia filtrów, timer i pilot. Zastosowano w nim technologię Octa Shield, wykorzystującą system filtrów i lamp (filtr plazmowy elektrostatyczny, filtr HEPA, filtr węglowy, filtr włókninowy, fotokatalizator, lampę UV, aktywny ozon, jonizację powietrza). Cena: 1 049 zł.

Goclever Cristal Air Advanced - model ze średniej półki

To wydajny i funkcjonalny model przeznaczony do większych pomieszczeń. Wyróżnia się wyglądem - jest wysoki i wąski, więc zajmuje niewiele miejsca na podłodze.

Oczyszczacz powietrza Goclever Cristal Air AdvancedGoclever Cristal Air Advanced może przefiltrować powietrze w tempie 280 m3/h na powierzchni 20-40 m2 i usunąć aż 99,97% zanieczyszczeń w powietrzu. Urządzenie jest wyposażone w technologię PENTA Shield, czyli 5-stopniową tarczę filtrującą obejmującą: filtr plazmowy elektrostatyczny, filtr HEPA, filtr węglowy, filtr włókninowy, lampę UV. Urządzenie, które ma moc (60 W) i tryb cichej pracy nocnej, ma także wbudowany sensor kurzu, wskaźnik zużycia filtra i wskaźnik PM2.5. Cena: 449 zł.

Goclever Cristal Air Coral - model podstawowy

To podstawowa wersja oczyszczacza, przeznaczona dla tych, którzy od sprzętu oczekują wydajnej pracy, prostej obsługi, nie potrzebują żadnych dodatkowych funkcji i liczą na rozsądną cenę.

Oczyszczacz powietrza Goclever Cristal Air CoralCristal Air Coral 3-stopniowo oczyszcza powietrze - jest wyposażony w filtr HEPA, filtr węglowy i filtr włókninowy, dodatkowo ma opcję jonizacji powietrza oraz wbudowaną lampę UV. Oczyszczacz jest cichy (poniżej 40 dB), ma przepływ powietrza na poziomie 180 m3/h i sprawdzi się w pomieszczeniach do 20 m2. Urządzenie o mocy 6 W cechuje się niskim zużyciem energii, ma wbudowany timer, a kosztuje zaledwie 199 zł.

Więcej informacji: goclever.com

aktualizacja: 2017-12-14

Dodaj komentarz

Produkty i firmy
Ekozefir-Smog - alternatywa dla tradycyjnych filtrów
Ekozefir-Smog - alternatywa dla tradycyjnych filtrów Każdy z nas chce oddychać czystym powietrzem, jednak od lat powietrze w Polsce (szczególnie w okresie zimowym) jest bardzo zanieczyszczone. ...
Otulina AF/Armaflex firmy Armacell - sprawdzony sposób na kondensację pary wodnej
Otulina AF/Armaflex firmy Armacell - sprawdzony sposób na kondensację pary wodnej Aby materiały izolacyjne zastosowane w instalacjach klimatyzacyjnych i chłodniczych były w stanie skutecznie zabezpieczyć rury, powinny wykazywać ...
Nowa hala produkcyjna Pro-Vent
Nowa hala produkcyjna Pro-Vent Firma Pro-Vent Systemy wentylacyjne z początkiem wiosny powiększyła swoją halę produkcyjną. Kolejne pomieszczenia produkcyjne pozwolą ...

Czy można żądać wymontowania w bloku wentylacji mechanicznej, która powoduje dyskomfort cieplny?

Czy mogę wystąpić do Spółdzielni o wyłączenie wentylacji mechanicznej? Czy też przy wejściu w życie zmiany rozporządzenia Spółdzielnia winna obligatoryjnie wymontować wentylację mechaniczną?

polecane produkty i technologie

Bezprzeponowy Płytowy Gruntowy Wymiennik Ciepła PROVENT-GEO

Wymiennik Ciepła PROVENT-GEO to unikatowe, oryginalne rozwiązanie umożliwiające pozyskanie zawartego w gruncie chłodu latem oraz ciepła w okresie grzewczym w maksymalnie wydajnym stopniu.
Najbardziej znane marki
Rekuperatory - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 7-8/2018

W tym wydaniu opisujemy zagadnienia związane z budową oszczędnego domu. Są to: przegrody zewnętrzne, wentylacja, ogrzewanie, kolektory słoneczne...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze