Budujemy Dom
Instalacje / Wentylacja i klimatyzacja / Aktualności

3 modele oczyszczaczy powietrza firmy Goclever

Artykuł na: 4-5 minut

Firma Goclever wprowadziła do oferty 3 modele oczyszczaczy powietrza, przeznaczonych do użytku domowego. Są wyposażone w kilkustopniowe filtry, mają atrakcyjny wygląd i niską cenę.

3 modele oczyszczaczy powietrza firmy Goclever

Nowe oczyszczacze Goclever skutecznie usuwają szkodliwe cząsteczki PM 2.5, dym, formaldehydy, kurz, bakterie, pleśń, roztocza, zarazki, sierść i elementy naskórka, zapewniając zdrowsze powietrze. Pozwalają tym samym efektywnie walczyć ze smogiem i czynnikami wywołującymi alergie czy napady astmy. Sprawdzą się więc w domach, w których mieszkają małe dzieci czy alergicy. Oczyszczacze różnią się m.in. stopniem zaawansowania (mają 3-, 5- lub 8-stopniowe filtry), tempem filtrowania powietrza (180 m3/h, 280 m3/h lub 365 m3/h), czy powierzchnią, którą mogą efektywnie przefiltrować (15-20 m2, 20-40 m2 lub 40 do 60 m2).

Goclever Cristal Air Pro - model z wysokiej półki

To najbardziej zaawansowana wersja, przeznaczona do mieszkań, w których dominują otwarte przestrzenie, jest wyposażona w dodatkowe funkcje, podnoszące komfort użytkowania.

Oczyszczacz powietrza Goclever Cristal Air ProGoclever Cristal Air Pro usuwa aż 99,97% zanieczyszczeń z powietrza w pomieszczeniach do 60 m2. Jest cichy (poniżej 45 dB), ma dużą wydajność - przepływ powietrza na poziomie 365 m3/h i 8-stopniowe oczyszczanie powietrza. Produkt wyposażono w czytelny wyświetlacz ze wskaźnikiem poziomu stężenia zanieczyszczeń w pomieszczeniu, wilgotności i temperatury, a także wskaźnik zużycia filtrów, timer i pilot. Zastosowano w nim technologię Octa Shield, wykorzystującą system filtrów i lamp (filtr plazmowy elektrostatyczny, filtr HEPA, filtr węglowy, filtr włókninowy, fotokatalizator, lampę UV, aktywny ozon, jonizację powietrza). Cena: 1 049 zł.

Goclever Cristal Air Advanced - model ze średniej półki

To wydajny i funkcjonalny model przeznaczony do większych pomieszczeń. Wyróżnia się wyglądem - jest wysoki i wąski, więc zajmuje niewiele miejsca na podłodze.

Oczyszczacz powietrza Goclever Cristal Air AdvancedGoclever Cristal Air Advanced może przefiltrować powietrze w tempie 280 m3/h na powierzchni 20-40 m2 i usunąć aż 99,97% zanieczyszczeń w powietrzu. Urządzenie jest wyposażone w technologię PENTA Shield, czyli 5-stopniową tarczę filtrującą obejmującą: filtr plazmowy elektrostatyczny, filtr HEPA, filtr węglowy, filtr włókninowy, lampę UV. Urządzenie, które ma moc (60 W) i tryb cichej pracy nocnej, ma także wbudowany sensor kurzu, wskaźnik zużycia filtra i wskaźnik PM2.5. Cena: 449 zł.

Goclever Cristal Air Coral - model podstawowy

To podstawowa wersja oczyszczacza, przeznaczona dla tych, którzy od sprzętu oczekują wydajnej pracy, prostej obsługi, nie potrzebują żadnych dodatkowych funkcji i liczą na rozsądną cenę.

Oczyszczacz powietrza Goclever Cristal Air CoralCristal Air Coral 3-stopniowo oczyszcza powietrze - jest wyposażony w filtr HEPA, filtr węglowy i filtr włókninowy, dodatkowo ma opcję jonizacji powietrza oraz wbudowaną lampę UV. Oczyszczacz jest cichy (poniżej 40 dB), ma przepływ powietrza na poziomie 180 m3/h i sprawdzi się w pomieszczeniach do 20 m2. Urządzenie o mocy 6 W cechuje się niskim zużyciem energii, ma wbudowany timer, a kosztuje zaledwie 199 zł.

Więcej informacji: goclever.com

aktualizacja: 2017-12-14

Dodaj komentarz

Produkty i firmy
Nowy model klimatyzatora AlpicAir Hyper Nordic
Nowy model klimatyzatora AlpicAir Hyper Nordic Firma Ventia generalny dystrybutor produktów AlpicAir w Polsce wprowadza do swojej oferty flagowy model klimatyzatora – AlpicAir Hyper Nordic. ...
Innowacyjny system wentylacji powietrza od STIEBEL ELTRON
Innowacyjny system wentylacji powietrza od STIEBEL ELTRON Każdy nowy budynek energooszczędny powinien mieć rekuperację, a wybudowanie domu pasywnego bez niej jest praktycznie niemożliwe. STIEBEL ...
Jednostka klimatyzacyjna Stylish - innowacyjność i kreatywność
Jednostka klimatyzacyjna Stylish - innowacyjność i kreatywność Daikin Europe N.V. w marcu 2018 roku wprowadzi na rynek Stylish - naścienną jednostkę klimatyzacyjną o całkiem nowej konstrukcji, wyposażoną ...

Dlaczego filtracja powietrza jest zaletą w wentylacji z rekuperatorem?

W ostatnim roku wiele mówiło się o złej jakości powietrza, którym oddychamy każdego dnia. Problem, z którym musieliśmy zmierzyć się podczas ostatniego sezonu grzewczego, przez chwilę nie występował, jednak wraz z nadejściem chłodnych dni ponownie słyszymy doniesienia mediów o pogarszających się parametrach powietrza zewnętrznego. Słuszne jest skojarzenie ze sobą dwóch faktów: rozpoczęcie sezonu grzewczego = obniżenie jakości powietrza zewnętrznego.

topowe produkty

Jak zamontować klimatyzator przypodłogowy?

Klimatyzacja jako alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań ogrzewania domu. Wentylacja, osuszanie i oczyszczanie powietrza dzięki jednemu urządzeniu. Zobacz wszystkie odsłony nowoczesnej klimatyzacji domowej. Szczegółowy montaż klimatyzatora przypodłogowego.
Najbardziej znane marki
Rekuperatory - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze