Budujemy Dom
Instalacje / Wentylacja i klimatyzacja / Artykuły

Klimatyzatory Daikin Stylish, czyli klimatyczne metamorfozy wnętrz ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 4-5 minut

Wnętrze musi mieć swój charakter. To zrozumiałe. Chodzi przecież o to, aby zaznaczyć nasz indywidualizm, a jednocześnie poczuć się w domu prawdziwie komfortowo. Potrzebna jest więc nie tylko spójna koncepcja aranżacyjna, ale także sprawdzone sposoby na stworzenie przyjaznego klimatu - w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Klimatyzatory Daikin Stylish, czyli klimatyczne metamorfozy wnętrz

Stylowa metamorfoza

Możliwości stylowych aranżacji wnętrz są praktycznie nieograniczone. Mamy do dyspozycji prawdziwe bogactwo farb, tapet, fototapet, okładzin i naklejek ściennych... A jeśli do tego dodamy całą gamę dostępnych drzwi, podłóg, mebli, dywanów oraz wszelkich dodatków, możemy stworzyć wnętrza absolutnie niepowtarzane i zachwycające swoim indywidualnym charakterem.

Wnętrze musi mieć klimat

Ten dosłowny również. Dlatego przy okazji urządzania domu czy mieszkania warto rozważyć zainstalowanie domowego systemu klimatyzacji, którego działanie ma bezpośrednie przełożenie na jakość naszego życia. Nie musimy już się obawiać, że klimatyzator nie będzie wizualnie do niczego pasować. Jak udowadnia firma Daikin, może on stanowić stylowe dopełnienie wnętrza lub dyskretnie się w nie wtapiać.

Komfortowo przez cały rok

Klimatyzacja utrzymuje przez cały rok odpowiednią temperaturę w domu, a zimą może stanowić alternatywę dla tradycyjnych źródeł ciepła. Co ważne, inwestycja w domowy system klimatyzacyjny staje się coraz bardziej opłacalna, zwiększa komfort życia, jakim możemy się cieszyć dzięki swobodnemu regulowaniu temperatury.

Klimatyzator Daikin Stylish w kolorze srebrnym
Klimatyzator Daikin Stylish w kolorze drewna egzotycznego blackwood
Klimatyzator Daikin Stylish w kolorze białym

Klimatyzatory Daikin Stylish

To system klimatyzacji, który zwraca uwagę nie tylko rozwiązaniami funkcjonalnymi (cichą pracą, wysoką efektywnością energetyczną, optymalizacją rozmieszczenia temperatury w pomieszczeniu, sterowaniem za pomocą smartfona itd.), ale przede wszystkim wyjątkowym wzornictwem. Nie przypadkiem jednostka Stylish zdobyła nagrodę Good Design Award za ponadprzeciętne możliwości funkcjonalne oraz innowacyjne wzornictwo.

Klimatyzacja Daikin Stylish sprawdzi się w każdym wnętrzu - jest dostępna w trzech kolorach (biel, srebro i drewno egzotyczne blackwood), a jej niewielkie rozmiary oraz zaokrąglone narożniki tworzą dyskretną i oszczędzającą przestrzeń konstrukcję.

Good Design Award 2017 - logo reddot award 2018 winner - logo
Design Award 2018 - logo

Metamorfoza do wygrania

Kupując jedno z urządzeń klimatyzacyjnych można wygrać stylową metamorfozę wnętrza o wartości 40 000 złotych lub jeden z pięciu oczyszczaczy powietrza Daikin MC70L. Wystarczy wejść na stronę producenta i zarejestrować zakupiony produkt, a przy okazji otrzymać dodatkowe pół roku gwarancji. Warto się pospieszyć, bo konkurs trwa tylko do 30 czerwca 2018 r.

Daikin logo
Daikin Airconditioning Poland
Taśmowa 7
02-677 Warszawa
22 319 90 00
office@daikin.pl
www.daikin.pl
aktualizacja: 2018-06-04

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
Produkty i firmy
Nowa hala produkcyjna Pro-Vent
Nowa hala produkcyjna Pro-Vent Firma Pro-Vent Systemy wentylacyjne z początkiem wiosny powiększyła swoją halę produkcyjną. Kolejne pomieszczenia produkcyjne pozwolą ...
Wentylatory Premium MiniVent® M1 firmy Helios
Wentylatory Premium MiniVent® M1 firmy Helios Wentylatory Premium MiniVent® M1, pasujące do otworów wentylacyjnych Ø100, Ø120 lub Ø150 mm, są najlepszym wyborem do wentylacji toalet, ...
Manipulator RC7 easy - komfortowa obsługa centrali wentylacyjnej
Manipulator RC7 easy - komfortowa obsługa centrali wentylacyjnej Nowością w ofercie firmy PRO-VENT jest graficzny manipulator RC7 easy, przeznaczony do obsługi central wentylacyjnych Mistral.

Czy można żądać wymontowania w bloku wentylacji mechanicznej, która powoduje dyskomfort cieplny?

Czy mogę wystąpić do Spółdzielni o wyłączenie wentylacji mechanicznej? Czy też przy wejściu w życie zmiany rozporządzenia Spółdzielnia winna obligatoryjnie wymontować wentylację mechaniczną?

topowe produkty

Klimatyzacja Midea - innowacyjność w standardzie

Marka Midea produkuje 1/4 klimatyzatorów na świecie. Opiera się na zrównoważonej działalności w obszarach ekonomicznych, społecznych i ochrony środowiska. Dlatego urządzenia Midea zaprojektowano tak, by były optymalnym połączeniem komfortu, energooszczędności oraz przystępnej ceny.
Najbardziej znane marki
Rekuperatory - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 6/2018

Tematem przewodnim najnowszego numeru BUDUJEMY DOM są dachy. W specjalnym poradniku inwestora i wykonawcy, przygotowanym wspólnie ze specjalistami z...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze