Budujemy Dom

Sposób na usuwanie pleśni ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Artykuł na: 2-3 minuty

PILMAS-Zabójca pleśni to płynny środek na pleśń i grzyby składający się z substancji aktywnych z dodatkami stabilizującymi oraz zapachowymi.

Sposób na usuwanie pleśni

PILMAS-Zabójca pleśni (działanie natychmiastowe) - polski produkt z atestem. Konkuruje jakością z zachodnimi markami, a jest w przystępnej cenie. Likwiduje pleśń, grzyby i glony powstałe na wszelkiego rodzaju materiałach stosowanych w budownictwie, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Nadaje się do czyszczenia zewnętrznych ścian budynków, niezależnie od materiału elewacyjnego (tynki tradycyjne, mineralne, akrylowe, silikonowe i inne).

PILMAS-Zabójcę pleśni można stosować także do czyszczenia płyt betonowych, lastriko, kamienia (np. pomniki), drewna (np. płoty, pergole, ławki, stoły itp).

PILMAS-Zabójca pleśni wnika w podłoże likwidując wszystkie powstałe ogniska pleśni. Wysychając, całkowicie ulega rozkładowi w powietrzu i nie pozostawia po sobie żadnych związków chemicznych szkodliwych dla zdrowia. Może być stosowany w zakładach produkcyjnych, nawet wyrobów spożywczych. Preparat ma wysokie właściwości grzybobójcze i bakteriobójcze. Działa dezynfekująco, pozostawia świeży zapach. Funkcjonalny spryskiwacz (zabezpieczający przed kapaniem) ułatwia nakładanie preparatu w trudnodostępnych miejscach, co skraca do minimum czas poświęcony na pozbycie się problemu pleśni.

Produkt posiada atest PZH oraz Pozwolenie Ministra Zdrowia.

Dostępny w opakowaniach: 280 ml, 650 ml, 1 l, 5 l. Termin przydatności 24 m-ce.

 

Polecamy również:

PILMAS - kominek, piekarnik, grill
Doskonały do czyszczenia szyb kominkowych, kominków, płyt grzejnych szklanych, ceramicznych, indukcyjnych, piekarników, kuchenek, piecyków, opiekaczy oraz grilla.
PILMAS - soda kaustyczna
Udrażnia rury kanalizacyjne, usuwa zatory w zapchanych zlewach (papier, włosy, tłuszcze, odpadki kuchenne, itp.). Usuwa nieprzyjemne zapachy.
PILMAS – kamień, osad i rdza
Aktywna piana czyszcząca, utrzymująca się nawet na pionowych powierzchniach, zostawiając je czyste i błyszczące o świeżym zapachu. Nieodzowna do czyszczenia kabin prysznicowych, armatury kuchennej i łazienkowej, powierzchni chromowych urządzeń sanitarnych, ze stali nierdzewnej, ceramiki, itp. Do zastosowania w domu i ogrodzie.
Logo PILMAS

P.P.H. SBS-SIM
Mińsk Mazowiecki
www.sbs-sim.pl

aktualizacja: 2018-11-29

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
 
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Produkty i firmy
Cykl szkoleń autoryzacyjnych dla instalatorów
Cykl szkoleń autoryzacyjnych dla instalatorów Firma Ventia od początku roku prowadzi w całej Polsce bezpłatne szkolenia autoryzacyjne dotyczące central wentylacyjnych Komfovent DOMEKT. ...
HRU-WALL-RC - decentralny rekuperator z pilotem
HRU-WALL-RC - decentralny rekuperator z pilotem HRU-WALL-RC to rekuperator decentralny jednorurowy wyposażony w regeneracyjny wymiennik ceramiczny. Przeznaczony jest do montażu w jednym pomieszczeniu. ...
Kompletny system wentylacyjny Lindab Willa Wentylacja
Kompletny system wentylacyjny Lindab Willa Wentylacja Firma Lindab opracowała kompleksowy i energooszczędny system wentylacji mechanicznej dla budynków mieszkalnych.

Jak dobrać odpowiedni system rekuperacji?

Budując nowy dom na każdym kroku analizujemy potrzeby swojej rodziny. Zastanawiamy się nad projektem, materiałami, rozkładem pokoi, itd. Niestety, tak ważną kwestię jak odpowiednia jakość powietrza w domu często pomijamy. Tymczasem jest rozwiązanie, które może zapewnić Tobie i Twojej rodzinie zdrowe i świeże powietrze na co dzień. Tym rozwiązaniem jest rekuperacja czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

polecane produkty i technologie

Jak zamontować klimatyzator przypodłogowy?

Klimatyzacja jako alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań ogrzewania domu. Wentylacja, osuszanie i oczyszczanie powietrza dzięki jednemu urządzeniu. Zobacz wszystkie odsłony nowoczesnej klimatyzacji domowej. Szczegółowy montaż klimatyzatora przypodłogowego.
Najbardziej znane marki
Rekuperatory - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Budujemy Dom 11-12/2018

Tradycyjnie nasze ostatnie wydanie w roku poświęcone jest remontom i modernizacjom. Informacje zawarte w artykułach przydadzą się przede wszystkim...

Tylko 9,95 zł

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".