Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2007

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Nagrody EISA

Europejskie Stowarzyszenie Audiowizualne EISA jest znaną na całym świecie, działającą od 25 lat organizacją zrzeszającą najlepsze europejskie pisma specjalistyczne audio, wideo i foto. W panelu audio/kino domowe, wyłącznym polskim członkiem EISA jest miesięcznik Audio. Stowarzyszenie corocznie przyznaje nagrody dla najlepszych produktów w wymienionych wyżej dziedzinach, korzystając z ogromnego wspólnego dorobku tysięcy przeprowadzonych testów. Ze względu na siłę stowarzyszenia, płynącą zarówno...

Europejskie Stowarzyszenie Audiowizualne EISA jest znaną na całym świecie, działającą od 25 lat organizacją zrzeszającą najlepsze europejskie pisma specjalistyczne audio, wideo i foto. W panelu audio/kino domowe, wyłącznym polskim członkiem EISA jest miesięcznik Audio. Stowarzyszenie corocznie przyznaje nagrody dla najlepszych produktów w wymienionych wyżej dziedzinach, korzystając z ogromnego wspólnego dorobku tysięcy przeprowadzonych testów. Ze względu na siłę stowarzyszenia, płynącą zarówno z jego liczebności (niemal 40 pism z 20 krajów), jak i najwyższych kompetencji członków, nagrody EISA uważane są za najcenniejsze laury, jakie „sprzęt” może zdobyć.

 

Przedstawienie nagrodzonych produktów szerokiej publiczności ma miejsce we wrześniowych wydaniach wszystkich miesięczników należących do EISA, zawiera specjalnie przygotowane zdjęcia i oficjalne uzasadnienia. Regułą jest jednorazowe (i wyłącznie w miesięcznikach EISA) prezentowanie tego materiału, służące ekskluzywności całego przedsięwzięcia. Ale ponieważ, jak już wspomniano, polskim członkiem EISA jest miesięcznik Audio, którego redakcja przygotowała cały zamieszczony tutaj materiał, udało się uzyskać zgodę EISA na rzecz wyjątkową – przedstawienie wszystkich nagród, z oryginalnymi zdjęciami i uzasadnieniami, w naszych „Wnętrzach”. To niewątpliwie wspaniała ich ozdoba... Nagrody EISA wskazują nie tylko na konkretne produkty, ale ponadto dzięki panoramie, jaką one tworzą, dobrze obrazują kierunek rozwoju rynku.

 

Uzasadnienia przybliżają nie tylko zalety produktów, ale też podpowiadają, jakie cechy nowych kategorii urządzeń są dla nich najbardziej charakterystyczne. Pewne kategorie urządzeń pojawiają się, inne znikają, chociaż w przyszłości mogą powrócić... Np. w tym roku zabrakło odtwarzacza DVD, który po dekadzie pełnej sukcesów, obecnie przeżywa upokorzenie, zalegaj ąc w supermarketach z ceną która sugeruje, że nawet nie warto się po niego schylać... ale być może za rok powróci, tak jak po kilku latach przerwy ponownie mamy w tym odtwarzacz CD, a nawet – w tym roku – gramofon analogowy! – to głównie gest w stronę audiofilów, ale dla wszystkich pewne antidotum na ekspansję sprzętu popularnego, przenośnego i wizyjnego. Więcej na temat EISA, a także listy nagród z poprzednich lat: www.eisa-awards.org

Ciąg dalszy artykułu w formacie pdf:


Pobierz wersję pdf: Nagrody EISA
Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2007
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2007

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".