Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2015

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Meble kuchenne

Dzięki technologii możemy mieć dziś nie tylko kuchnię, jakiej pragniemy, ale także taką, jakiej najbardziej potrzebujemy. Jej wygląd zewnętrzny planuje się niezależnie od zawartości szafek, a możliwości w obu tych dziedzinach potrafią zadziwić.

PRZYRZĄDZONA NA MIARĘ

Tradycyjna czy nowoczesna? Biała, kolorowa, a może wzorzysta? Z matowego drewna czy lakierowana na wysoki połysk? I co z wnętrzem? Więcej szuflad czy półek, a może wysuwane cargo? Wszystkie te pytania doczekają się odpowiedzi, jeśli skorzystamy z tego, co oferują producenci mebli kuchennych i rynek usług. Bo nawet kupując w sklepie pełnym rozwiązań gotowych, możemy zwykle skorzystać z pomocy projektanta, który doradzi jak najfunkcjonalniej zabudować przestrzeń i skonfigurować to, co kryje się za frontami szafek.

Duże salony meblowe mają przeważnie w swojej ofercie usługę dopasowania zabudowy do nietypowego wnętrza – docinają blaty, a nawet szafkowe korpusy; taka kuchnia może być nieznacznie droższa od standardowej. Nie musimy się też obawiać zatrudnienia firmy stolarskiej, pod warunkiem, że zweryfikujemy jej kompetencje. Fachowcy specjalizujący się w zabudowach kuchennych zaopatrują się w materiały i elementy w branżowych hurtowniach, gdzie dostępna jest pełna gama najnowocześniejszych podzespołów.

Skoro nie musimy kłopotać się wykonawstwem, skoncentrujmy się na koncepcji i własnych oczekiwaniach; możliwości ich zaspokojenia jest dziś naprawdę wiele.

fot. PEKA

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2015
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2015

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze