Budujemy Dom

Strefa magazynu / Wnętrza 2016

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Meble i akcesoria łazienkowe

Odporność na wilgoć i na szorowanie, funkcjonalność, coraz ciekawsze wzornictwo, coraz więcej kolorów i faktur... Dziś to nie tylko nasze oczekiwania wobec łazienkowych mebli i dodatków. To także rzeczywistość!

 Meble i akcesoria łazienkowe

NIE TYLKO URODA...

Liczy się również bogate wnętrze. W przypadku mebli przeznaczonych do łazienki ma ono duże znaczenie – łazienkowe zapasy rzadko zaliczają się do grona artykułów dekoracyjnych, dlatego lepiej odpowiednio wcześnie przewidzieć dla nich wystarczająco dużo miejsca w szafkach, schowkach i pojemnikach. A co mamy do ukrycia? Całkiem sporo. Kosmetyki pielęgnacyjne, których wciąż przybywa i choćby były zgromadzone w najpiękniejszych słoiczkach czy flakonach, już sama ich rozmaitość grozi wrażeniem nieładu.

 

Chemiczne środki czystości nie należące do estetycznej elity. Czyste ręczniki. Dziecięce zabawki. Suszarki, golarki, depilatory i masażery, czyli drobne łazienkowe AGD. Zapas wacików, papierowych ręczników i papieru toaletowego, nie wymagający raczej komentarza. W łazience wszystko to powinno pozostawać w zasięgu ręki, a jednocześnie poza zasięgiem wzroku. W dodatku niektórzy, korzystając z chwili odosobnienia, lubią tu poczytać...

 

Jak widać, potrzeb jest wiele, a możliwości przestrzenne zwykle dość ograniczone. Na szczęście problem rozwiązuje pomysłowość projektantów i producentów mebli łazienkowych. Oferowane są kolekcje, w których – obok standardowych szafek podumywalkowych – znajdziemy rozwiązania mniej typowe: meblowe zabudowy wanien, szafki obrotowe (pełniące po odwróceniu rolę wysokiego lustra) czy mobilne kontenery na kółkach. Do większości mebli dobierzemy też bez trudu akcesoria dopasowane kształtem, kolorem i materiałem.

fot. KOŁO

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2016
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2016

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Dom Energooszczędny Vademecum ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Przeczytaj najnowsze wydanie magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom
Zamów cotygodniowy poradnik
Cotygodniowy poradnik
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
- porady budowlane,
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl
i odbierz prezent
Odbierz prezent
Zapisz się do bezpłatnego poradnika BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Czas na Wnętrze".