Budujemy Dom
Wykańczanie / Wyposażenie wnętrz / Aktualności

Wnętrza warte Poznania

Międzynarodowe Targi Poznańskie to wspaniałe źródło inspiracji dla wszystkich urządzających wnętrza. W dniach od 28 do 31 maja 2008 na terenie MTP odbędą się równolegle: Targi Wykończenia i Renowacji Wnętrz BUDMA Interior 2008, Targi Wyposażenia i Wystroju Wnętrz HOME DECOR 2008, Targi Mebli MEBLE 2008.
Międzynarodowe Targi Poznańskie to wspaniałe źródło inspiracji dla wszystkich urządzających wnętrza. W dniach od 28 do 31 maja 2008 na terenie MTP odbędą się równolegle:
 • Targi Wykończenia i Renowacji Wnętrz BUDMA Interior 2008,
 • Targi Wyposażenia i  Wystroju Wnętrz HOME DECOR 2008,
 • Targi Mebli MEBLE 2008.

Wszystkie trzy wydarzenia odbywają się pod patronatem Ministra Gospodarki.

BUDMA InteriorNa targach BUDMA Interior zaprezentowane zostaną najnowsze technologie oraz szeroka gama produktów stosowanych przy wykańczaniu różnego typu pomieszczeń - od podłogi, poprzez ściany i schody, aż po sufit.

Nie zabraknie również wyposażenia przestrzeni funkcjonalnych w mieszkaniu, armatury łazienkowej i kuchennej, płytek ceramicznych, wykładzin podłogowych czy kominków. Niewątpliwą atrakcją dla zwiedzających będą liczne przykłady aranżacji wnętrz w strefach tematycznych, takich jak Łazienka, Kuchnia czy Podłogi.

HOME DECORNa targach HOME DECOR zaprezentowane zostaną najciekawsze trendy oraz szeroka oferta artykułów wyposażeniowych, obejmująca takie grupy branżowe jak tkaniny dekoracyjne, światło, stół & kuchnia oraz home beauty.

Już tradycyjnie największą przestrzeń wystawienniczą wypełnią tkaniny dekoracyjne. Tegorocznymi nowościami będą natomiast Salon Oświetlenia i Techniki Oświetleniowej LUMINEXPO oraz Salon Dekoracji poświęcony dekoracjom świątecznym, ozdobom i artykułom zdobniczym.

Ekspozycjom targowym towarzyszyć będą liczne wydarzenia skierowane do wszystkich grup zwiedzających. Projektantów wnętrz oraz architektów z pewnością zainteresuje Dzień Designu oraz liczne wystawy wzornictwa przemysłowego, takie jak transFORM, Dobry Wzór czy wystawa Programu Edukacyjno-Projektowego Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Nie zabraknie także atrakcji dla przysłowiowego Kowalskiego czyli wszystkich tych, którzy planują budowę lub remont swoich czterech ścian.

Meble 2008Z myślą o nich MTP przygotuje m.in. Salon Deweloperów, giełdę usług budowlanych, a także liczne pokazy popularnych prac wykończeniowych w wykonaniu profesjonalistów. Będzie można m.in. pokibicować płytkarzom rywalizującym w Wielkopolskich Mistrzostwach Glazurników.

Jak co roku targom towarzyszyć będą także wystawy prezentujące nowe wzory i trendy na rynku wyposażenia i dekoracji wnętrz, takie jak wystawa opraw oświetleniowych oraz oświetlenia dekoracyjnego Oświetlić wnętrze. Będzie można również zainspirować się przepięknymi aranżacjami stołu prezentowanymi na wystawie porcelany i ceramiki Deco Inspiracje 2008 oraz propozycjami Forum Trendów w branży tkanin domowych i tekstyliów.

Zapraszamy do Poznania!

 

aktualizacja: 2008-05-08

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Meble w stylu angielskim, francuskim, kolonialnym lub industrialnym
Meble w stylu angielskim, francuskim, kolonialnym lub industrialnym Decydując się na jedną estetykę w całym wnętrzu, unikniesz wrażenia chaosu aranżacyjnego. Do najpopularniejszych inspiracji należy styl ...
RVS - nowość w zasłonach rzymskich
RVS - nowość w zasłonach rzymskich Nowością na rynku jest montowana w świetle szyby zasłona rzymska RVS marki ANWIS. Unikalne rozwiązanie zasłony rzymskiej RVS, daje swobodę ...
Styl urban jungle, czyli w jesiennych wnętrzach zagości miejska dżungla
Styl urban jungle, czyli w jesiennych wnętrzach zagości miejska dżungla Na fali nadal modnego koloru greenery w jesiennych wnętrzach zagości miejska dżungla. Połączenie zieleni, piaskowych pasteli i złota z ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze