Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Ściereczki czyszczące BRAVO firmy Den Braven

Ściereczki czyszczące BRAVO, firmy Den Braven, to propozycja dla wszystkich oczekujących skutecznej recepty na zabrudzenia, z którymi tradycyjne środki czyszczące pozostają bez żadnych szans. Dzięki profesjonalnej formule czyszczącej stają się nieodzowną pomocą przy wszelkiego rodzaju pracach remontowo – budowlanych.

Silikony, kleje, akryle, lakiery, oleje, smary, kit, tusz, żywice poliestrowe, jak również produkty na bazie cementu, takie jak fugi czy tynki, stają się sporym problemem w momencie, kiedy chcemy się ich pozbyć nie tylko z konkretnej powierzchni czy używanych narzędzi, ale przede wszystkim z rąk. Każdy, kto choć raz przy wykonywaniu prac remontowo – budowlanych pobrudził się klejem lub farbą, wie doskonale, że uczynienie skóry na nowo czystą bywa niezwykle uciążliwe, a chwilami nawet bolesne.

Mycie wodą ze zwykłym detergentem jest bezowocne, a dodatkowe pocieranie rąk szmatką nasączoną chemicznym rozpuszczalnikiem może spowodować podrażnienia skóry jak zaczerwienienie, pieczenie. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest użycie nowych ściereczek czyszczących BRAVO firmy Den Braven, których bezpieczeństwo użytkowania zostało potwierdzone atestem dermatologicznym i atestem Państwowego Zakładu Higieny. Ponadto ściereczki czyszczące firmy Den Braven dedykowane są wszystkim tym, którzy dbają nie tylko o czystość, ale i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki dodatkom substancji zapachowych, witaminy E i Aloe Vera, ściereczki mają przyjemny oraz świeży zapach, a także głęboko nawilżają skórę dłoni.

Ściereczki czyszczące BRAVO firmy Den Braven

Nowe ściereczki czyszczące BRAVO firmy Den Braven są nieocenione przy wszelkich pracach w domu, garażu, ogrodzie, na budowie czy w warsztacie. Ich olbrzymią zaletą jest fakt, że aby wyeliminować resztki brudu z danej nawierzchni, nie trzeba nic wlewać, przelewać czy rozcieńczać w przeróżnych proporcjach. Nie musimy się już trudzić, mozolnie wydrapując, wycinając, opalając czy też szlifując daną powierzchnię.

Firma Den Braven stawia przede wszystkim na efektywność i komfort użytkowania – dla uzyskania pożądanego efektu wystarczy bowiem tylko przetrzeć brudne miejsce ściereczką czyszczącą BRAVO. Dodatkowym atutem ściereczek czyszczących BRAVO jest to, iż nie pozostawiają żadnych śladów na odzieży oraz są delikatne dla podłoża - nie powodują jego żółknięcia czy zmatowienia (np. w przypadku PCW).

Produkt występuje w trzech ekonomicznych i łatwych w użyciu wariantach, mianowicie: BRAVO Maxi – puszka z 80 ściereczkami o wymiarach 20 x 30 cm, BRAVO Standard - puszki zawierające 50 ściereczek o wymiarach 17 x 17cm oraz BRAVO Saszetka – 20 ściereczek o wymiarach 18 x 20 cm. Dzięki bezpiecznemu i szczelnemu zamknięciu substancje, którymi są nawilżone ściereczki nie wietrzeją, a my możemy dłużej cieszyć się ich przydatnością. Okres trwałości do użycia ściereczek BRAVO wynosi 24 miesiące (z nienaruszoną folią zabezpieczającą). Po otwarciu należy je zużyć w ciągu 12 miesięcy.

BRAVO MAXI - Wymiar ściereczki 20 x 30 cm, ilość sztuk w opakowaniu – 80, orientacyjna cena detaliczna: około 42,83 zł
BRAVO Standard - Wymiar ściereczki 17 x 17 cm, ilość sztuk w opakowaniu – 50, orientacyjna cena detaliczna: około 19,81 zł
BRAVO Saszetka - Wymiar ściereczki 18 x 20 cm, ilość sztuk w opakowaniu - 20, orientacyjna cena detaliczna: około 11,90 zł


aktualizacja: 2009-09-16

Dodaj komentarz

Nowe centra dekoracji wnętrz i fasad Lakma w Opolu i Gdyni
Nowe centra dekoracji wnętrz i fasad Lakma w Opolu i Gdyni Producent chemii budowlanej Lakma SAT przeprowadził gruntowną metamorfozę swoich obiektów sprzedażowych. Od maja br. Centra w Opolu i Gdyni ...
Klej żelowy ATLAS ULTRA GEOFLEX S1
Klej żelowy ATLAS ULTRA GEOFLEX S1 Wyjątkowe właściwości i niemal nieograniczone zastosowania to najważniejsze, ale nie jedyne cechy produktów wykorzystujących innowacyjną ...
Farba o efekcie rdzy - nowość od Francesco Guardi Collezione
Farba o efekcie rdzy - nowość od Francesco Guardi Collezione Najnowsza propozycja marki Francesco Guardi Collezione to farba, która imituje "zardzewiałe" powierzchnie. Uzyskany efekt idealnie wpisuje ...

Farby do metalu

W budownictwie powszechnie wykorzystuje się kilka rodzajów metali i stopów, podobnie jak wiele jest farb oraz emalii służących do ich zabezpieczania. By wygrać walkę z najgroźniejszym wrogiem elementów metalowych – rdzą, a także móc cieszyć oko ich estetycznym wyglądem, trzeba spośród dostępnych preparatów wybrać ten najwłaściwszy. Każdy z nich ma bowiem odmienne cechy i przeznaczenie.

topowe produkty

Ralston: ekologiczne farby do wnętrz

Ralston to niezależna holenderska firma rodzinna, która od 1916 r. odnosi sukcesy w produkcji i sprzedaży farb w 28 krajach. Nasze sukcesy nie biorą się stąd, że trzymamy się utartych schematów. Wręcz przeciwnie - opracowując nasze produkty, stale łączymy tradycyjne rzemiosło z najnowszymi technologiami i odkryciami.
Najbardziej znane marki
Kleje do płytek ceramicznych - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze